Dziecko poznaje świat

Dziecko poznaje świat
Dziecko poznaje świat
 
 

Dora poznaje świat – nowy miesięcznik dla dzieci w wieku przedszkolnym już wiosną na rynku.

Główna bohaterka znana z serialu emitowanego na kanale Nickelodeon to mała, ciekawa świata dziewczynka, która nie rozstaje się ze swoim plecaczkiem i mapą. Towarzyszy jej wesoła małpka Butek. Bliskie i dalekie przygody zawsze uśmiechniętej i uczynnej Dory pomagają dzieciom w poznawaniu świata. Pokazują, że warto być życzliwym, pomagać innym i uczyć się nowych rzeczy. Bo nauka to wielka przygoda.

Jednym z elementów czasopisma jest nauka języka angielskiego. Dzieci poznają oraz powtarzają podstawowe słówka i proste zwroty podczas lektury, czy rozwiązywania zagadek. Mali czytelnicy dodatkowo na łamach magazynu znajdą różne aktywności: kolorowanki, labirynty, zadania z liczenia, czy ćwiczenia rozwijające umiejętności pisania, bądź rozpoznawania kolorów i kształtów. Do każdego numeru pisma dołączany jest brandowany prezent. W pierwszym numerze będzie to gra „skaczące żabki”.

Cena egzemplarza z zabawką wyniesie 6,99 zł, premiera na rynku 2 kwietnia 2011 r. Wprowadzenie magazynu wsparte jest kampanią telewizyjną na kanałach TVP 1, TV Puls, TVN Style, Polsat Jim Jam, Nickelodeon, BBC Cbeebies, Mini Mini oraz reklamą w prasie parentingowej, kobiecej, przedszkolnej, ale i w tytułach własnych Egmontu. W ofercie wydawniczej Egmontu znajduje się również seria książeczek do czytania oraz nauki i zabawy związana z główną bohaterką.

Więcej na www.egmont.pl/ksiazki. Zapraszamy dzieci i ich rodziców do poznawania świata z Dorą.
 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.