To wspaniałe Chrześcijaństwo

To wspaniałe Chrześcijaństwo
To wspaniałe Chrześcijaństwo

Koniec defensywy, nieśmiałości, nieuzasadnionego wstydu i poczucia winy.
Chrześcijaństwo jest wielkie i wspaniałe!

 
 

 
Nakładem DW Rafael ukazała się książka pt. „To wspaniałe Chrześcijaństwo”, Dinesha D’Souzy.
Czy chrześcijaństwo jest przestarzałe? Czy inteligentny, wykształcony człowiek może wierzyć w Biblię? A może to ateiści maja rację? Czy chrześcijaństwo zostało obalone przez naukę? Zdyskredytowane jako rzekoma siła działająca na rzecz dobra? Skompromitowane jako fałszywa latarnia moralności?
Prowokująca i fascynująca książka zarówno dla poszukujących, sceptyków, jak i wierzących. Znakomita rozprawa z mitami ateizmu!
 
Autor, zamiast stosować często używane defensywne sztuczki, stawia czoło każdej argumentacji przeciwko Bogu i pokonuje ją na jej własnym polu. Nieskończenie bardziej wyszukana od rozpraw wyprodukowanych przez Richarda Dawkinsa, Sama Harrisa czy Christophera Hitchensa, książka D’Souzy wyprzedza dzieła ateistów o kilka długości.
Stanley Fish
, autor Interpretacji, retoryki, polityki
 
Dinesh D’Souza jest amerykańskim pisarzem. Wykłada na Uniwersytecie Stanforda. W latach 1987-1988 był doradcą prezydenta Ronalda Reagana. Razem z żoną i córką mieszka w Kalifornii. Jest autorem kilkunastu książek, m.in. wydanych również w Polsce „Listów do młodego konserwatysty”.

Kategorie: Religia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.