Sny, które budzą

Sny, które budzą
Wydawnictwo Zwierciadło prezentuje najnowszą książkę Wojciecha Eichelbergera i Tomasza Jastruna

Sny, które budzą


 
 
 
Niezwykłe rozmowy Wojciecha Eichelbergera z Tomaszem Jastrunem o snach i ich znaczeniu. Znany psycholog interpretuje sny w kontekście życia danej osoby. Interpretacja dokonywana przez Wojciecha Eichelbergera jest znaczenie rozszerzona w stosunku do klasycznej freudowskiej analizy snów.

Wojciech Eichelberger – psycholog, psychoterapeuta, trener, pisarz. Współzałożyciel nowatorskiego Oddziału Terapii i Rozwoju Osobowości – OTIRO oraz Laboratorium Psychoedukacji, pierwszej w Polsce placówki psychoterapii, treningu i szkolenia. Współtwórca i dyrektor Instytutu Psychoimmunologii (IPSI). Jest autorem i współautorem kilkunastu książek poświęconych psychologii wychowania, religii, antropologii i rozwoju ludzkiego potencjału – w tym kilku bestsellerów. Od kilku lat jest stałym gościem poniedziałkowych wieczorów radia TOK FM. Od lat związany z miesięcznikiem Zwierciadło.

Tomasz Jastrun
– poeta, prozaik, eseista, krytyk literacki, felietonista i reporter. Był stałym felietonistą paryskiej Kultury. Na jej łamach, pod pseudonimem Smecz, rozpoczął serię felietonów „Z ukosa”, którą kontynuował w Rzeczpospolitej i Newsweeku. Od lat związany z miesięcznikiem Zwierciadło

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.