Najnowszy Komentarz LexisNexis do Ustawy o gospodarce nieruchomościami

Najnowszy Komentarz LexisNexis do Ustawy o gospodarce nieruchomościami
Najnowszy Komentarz LexisNexis do Ustawy
o gospodarce nieruchomościami

Na rynku wydawniczym pojawił się najnowszy komentarz do Ustawy o gospodarce nieruchomościami pod redakcją Gerarda Bieńka.

Ustawa o gospodarce nieruchomościami. Komentarz to czwarte wydanie cennej publikacji, omawiającej nie tylko przepisy ustawy z 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami, która ostatnio uległa wielu ważnym zmianom (m.in. nowela z 5 sierpnia 2010 r.), lecz także – co jest dużą zaletą tego opracowania – rozporządzenia wykonawcze wydane na jej podstawie.

Autorzy wyjaśniają wiele problemów natury praktycznej i prawnej w procesie stosowania skomplikowanych i obszernych uregulowań ustawy z różnych dziedzin prawa, zarówno administracyjnego, jak i cywilnego. Wyczerpująco omawiają m.in. przepisy dotyczące wykonywania, ograniczania i pozbawiania praw do nieruchomości, działalności zawodowej w dziedzinie gospodarowania nieruchomościami oraz uregulowania dotyczące powszechnej taksacji nieruchomości.

Więcej informacji na temat książki znajduje się na stronie internetowej: http://www.ksiegarnia.lexisnexis.pl/prawo/26708,ustawa-o-gospodarce-nieruchomosciami-komentarz.html

Więcej informacji o produktach i firmie znajduje się na stronie internetowej: www.lexisnexis.pl
 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wirtua/domains/wirtualnywydawca.pl/public_html/wp-content/themes/waszww-theme/includes/single/post-tags.php on line 4

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.