Spotkanie z Andrzejem Batko

Spotkanie z Andrzejem Batko
Wydawnictwo Helion zaprasza na spotkanie autorskie połączone z krótkim kursem perswazji

10. grudnia o godzinie 19:00 zapraszamy na spotkanie z Andrzejem Batko, jednym z najbardziej niezwykłych polskich trenerów, autorem książki:

Haker umysłów


Spotkanie odbędzie się w Warszawie w księgarni Traffic Club przy ul. Brackiej 25 (róg Chmielnej).

W części pierwszej Andrzej Batko wykaże różnicę między perswazją a manipulacją i zdemaskuje hipokryzję prawdziwych manipulatorów – terrorystów psychologicznych.

Część druga będzie miała charakter warsztatowy. Nauczymy się wpływać na drugą osobę w niezauważalny i subtelny sposób, tak aby z własnej inicjatywy zrobiła to, o co ją zamierzaliśmy poprosić. Okaże się także, co wspólnego mają ze sobą perswazja i hipnoza…

Złam kod ludzkiej podświadomości!

„Wyobraź sobie, że masz możliwość buszowania w umysłach innych i kontrolowania swojego własnego mózgu. Że potrafisz obejść wszystkie psychiczne zabezpieczenia, rozszyfrować hasła i kody PIN, tak jak robią to codziennie hakerzy włamujący się do systemów komputerowych. Jesteś handlowcem, rozmawiasz z klientem — klik, klik, klik — i modyfikujesz w jego umyśle program sterujący zainteresowaniami: sprawiasz, że zaczyna się interesować produktem, który mu oferujesz. Albo spotykasz kogoś, kto Cię pociąga — klik, klik, klik — i już instalujesz w umyśle tej osoby fantazje na Twój temat, a w jej uczuciach pożądanie oraz fascynację Twoją osobą…”

Andrzej Batko – psycholog z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym, trener NLP, hipnoterapeuta, hipnotyzer i autor książek na temat osiągania sukcesu i perswazji. Jest założycielem i dyrektorem działającego od ponad 15 lat w Warszawie Instytutu Neurolingwistyki.

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.