Ustawa o ochronie informacji niejawnych. Komentarz LexisNexis

Ustawa o ochronie informacji niejawnych. Komentarz LexisNexis
 
Ustawa o ochronie informacji niejawnych. Komentarz LexisNexis 
 
 

Na rynku pojawił się najnowszy komentarz LexisNexis Ustawy o ochronie informacji niejawnych, który stanowi pierwszą w piśmiennictwie próbę spojrzenia na ochronę informacji niejawnych.

Prezentowany komentarz jest pierwszą w piśmiennictwie próbą spojrzenia na ochronę informacji niejawnych na podstawie nowej ustawy z 5 sierpnia 2010 r. (Dz.U. Nr 182, poz. 1228), która wejdzie w życie 1 stycznia 2011 roku.

Autor, Stanisław Hoc w sposób przystępny i jednocześnie wyczerpujący wyjaśnia podstawowe kwestie związane m.in.
z klasyfikowaniem informacji niejawnych, organizacją ochrony, szkoleniem, postępowaniami sprawdzającymi, kancelariami tajnymi.

Komentarz jest adresowany przede wszystkim do praktyków – funkcjonariuszy, żołnierzy, pracowników służb specjalnych, innych organów i instytucji, pełnomocników ochrony informacji niejawnych, pracowników pionów ochrony, osób dopuszczonych do informacji niejawnych, sędziów, prokuratorów, adwokatów, radców prawnych, ławników.

Więcej informacji na temat książki znajduje się na stronie internetowej: http://www.ksiegarnia.lexisnexis.pl/karta-produktu/62,26905,ustawa-o-ochronie-informacji-niejawnych-komentarz.html  

Więcej informacji o produktach i firmie można znaleźć na stronie internetowej: www.lexisnexis.pl

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.