Znak na Targach Książki w Krakowie

Znak na Targach Książki w Krakowie
14. Targi Książki w Krakowie już w przyszłym tygodniu – będą trwać od 4 do 7 listopada. Z tej okazji przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla wszystkich czytelników. Jednym z najważniejszych wydarzeń będzie światowa premiera najnowszej książki Normana Daviesa – Zaginione królestwa. Wybitny historyk zabiera nas w oszałamiającą podróż przez wieki dziejów. Pokazuje egzotyczne stolice i mówiące niemal wymarłymi językami narody. Po lekturze ”Zaginionych Królestw” nikt już nie będzie mógł traktować uporządkowanego świata historii ze szkolnych podręczników jak prawdy objawionej. Burgundia nie będzie kojarzyć się wyłącznie z winem, a Aragonia z Aragornem z Tolkienowskiego ”Władcy Pierścieni”.

Mamy także inne atrakcje – w piątek, sobotę i niedzielę w tramwajach linii 1, 14, 22 na trasie od ronda Grzegórzeckiego do ul. Centralnej będą jeździć Książkowi Konduktorzy. Będą kontrolować, czy pasażerowie mają przy sobie książkę. Ci, którzy będą mieli „książkę do okazania” w nagrodę otrzymają kupon na odbiór darmowej książki na stoisku naszego wydawnictwa. Dodatkowo konduktorzy będą rozdawali kupony uprawniające do zakupu ulgowego kuponu na Krakowskie Targi Książki.

Na naszym stoisku (A29) będzie można spotkać się z wybitnymi i ciekawymi autorami

5 LISTOPADA, PIĄTEK

14.00 Jakub Żulczyk
16.00 Władysław Bartoszewski

6 LISTOPADA, SOBOTA

11.00 Ojciec Leon Knabit
14.00 Marek Krajewski
16.00 Joanna Olech

7 LISTOPADA, NIEDZIELA

11.00 Szymon Hołownia
12.00 Andrzej Maleszka
14.00 Wojciech Mann

Na naszym stoisku będzie można także wypróbować działanie elektronicznych czytników książek oraz tablet firmy Apple – iPada. Zapraszamy

Kategorie: Targi krajowe

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.