Poślubna podróż dookoła świata

Poślubna podróż dookoła świata
Poślubna podróż dookoła świata

Nakładem Zysk i S-ka Wydawnictwo w serii „Człowiek poznaje świat” ukazała się książka „Goniąc marzenia, czyli podróż poślubna dookoła świata” autorstwa Moniki i Michała Przybysz

 
„Różnie można eksplorować świat. Można to zrobić bardzo łatwo i powierzchownie, zmieniając hotele i linie lotnicze, i niewiele się o sobie i o świecie dowiedzieć. Monika i Michał wybrali tę mniej uczęszczaną drogę i dlatego ich podróż poślubna dookoła świata wciąga tak bardzo. Czytając książkę, miałem wrażenie, że sam żegluję po wodach Pacyfiku, odwiedzam zakątki świata, o których marzyłem, jem razem z tubylcami, spotykam interesujących ludzi, medytuję, dowiaduję się, dlaczego tu jestem i po co podróżuję.
Nieocenione są opisy przygotowań do wyprawy z małym budżetem, zagrożeń, których należy unikać. Piękne zdjęcia ukazują krainy o niebiańskiej urodzie, z której trzeba jednak umieć korzystać. Autorzy książki Goniąc marzenia… z podziwu godnym spokojem i życiową mądrością podchodzą do nieoczekiwanych zmian planów i przygód na trasie. Nie oceniają, nie klasyfikują, nie odrzucają inności i związanych z tym nieporozumień – z akceptacją i ciekawością idą na spotkanie zupełnie różnych od naszej kultur.
Jeżeli chcecie gonić swoje marzenia i potrzebujecie wskazówek, jak to zrobić, to naprawdę polecam tę książkę.”

Marek Kamiński

 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.