Dzień z Hanną Kowalewską

Dzień z Hanną Kowalewską
 Dzień z Hanną Kowalewską

Już jutro Hanna Kowalewska, autorka premierowej powieści „Inna wersja życia”, będzie gościem telewizji Polsat News oraz radiostacji Tok FM
 

Hanna Kowalewska o godzinie 8.30 będzie gościem Marka Kacprzaka w programie „Nowy Dzień” telewizji Polsat.
O godzinie 18.00 autorka spotka się z Grzegorzem Chlastą na antenie radiostacji Tok FM.


„Inna wersja życia”
to kolejna książka ze znakomitego cyklu o Zawrociu. Główna bohaterka, Matylda, jeszcze raz musi zmierzyć się z przeszłością. Dlaczego sześcioletniej Matyldy nie ma na rodzinnych zdjęciach? Kim jest dziewczynka z czarno-białych fotografii oddanych przez sąsiadkę? Dlaczego matka i ojczym wolą, by Matylda trzymała się z daleka od swojej młodszej siostry? Matylda ma nadzieję, że odkrycie tego, co stało się dwadzieścia pięć lat temu, pomoże naprawić relacje z Paulą. Czy jednak mozolne układanie puzzli z przeszłości przywróci rodzinną harmonię? W książce tej jest też teraźniejszość. Matylda, po latach bycia w luźnych związkach z mężczyznami, chce ułożyć sobie życie. Czy uda jej się to z Igorem? A może lepszy będzie Jasiek Malinowski?
Miłośnicy książek z cyklu o Zawrociu mają okazję poznać kolejne odsłony z życia Matyldy. Ci, którzy z autorką spotkają się po raz pierwszy, odkryją bogaty powieściowy świat, finezyjną konstrukcję, wciągającą i zaskakującą akcję oraz urodę języka.

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.