Wakacyjna oferta czasopism Egmontu

Wakacyjna oferta czasopism Egmontu
„Czarodzieje z Waverly Place” wydanie specjalne „Czarodziejek W.I.T.C.H.”
 
 
 
 
Idealne na wakacje. Magiczne pismo dla magicznych dziewcząt! Poświęcone bohaterom serialu „Czarodzieje z Waverly Place”. 
Czytelniczki znajdą w nim ciekawostki związane z serialem, plotki o jego bohaterach i aktorach, a także quizy, testy, porady, konkurs z nagrodami oraz plakaty ze swoimi ulubieńcami. Rubryka modowa z cyklu „zrób to sam” prezentuje krok po kroku pomysły na ciekawe stylizacje utrzymane w klimacie serialu. Do pisma dołączono zestaw naklejek z czarodziejami. Gwarancją sukcesu tego tytułu jest olbrzymia popularność serialu emitowanego na antenie Disney Channel.
 
Wspaniały magazyn oraz magia opowieści disneyowskich zapewniają wakacyjną zabawę na najwyższym poziomie! „Czarodzieje z Waverly Place” to czytelniczy hit lata dla nastolatków! 
 
Pismo w sprzedaży od 3.07.2010, cena : 5,99 zł, objętość: 32 + 4 strony.
 
 
„Zaćmienie”
 
 
 
Ten tytuł znany jest na każdym krańcu świata! „Zaćmienie” to trzecia część megapopularnej serii książek „Zmierzch” Stephenie Mayer. To także film, którego światowa premiera odbyła się 30 czerwca 2010.  Teraz „Zaćmienie” dostępne jest również w formie magazynu, który ukazał się w ramach serii  „Prosto z ekranu”!
 
Fani znajdą w nim  fakty i ciekawostki związane z książką i powstawaniem  filmu, testy, konkurs z niezwykłymi „zmierzchowymi” nagrodami oraz aż 12 plakatów! Nie zabraknie wywiadów i gorących plotek  o odtwórcach głównych ról –  Kristen Steward oraz Robercie Pattinsonie! Aktorzy szturmem zdobyli serca widzów na całym świecie wspinając się na najwyższe miejsca w rankingach popularności!
 
Magazyn „Zaćmienie” to lektura absolutnie obowiązkowa dla wszystkich którzy chcą być na bieżąco z najgorętszymi nowinkami tego lata!
 
Pismo w sprzedaży od 7 lipca, cena 5.99 zł, objętość 48+4 str.
 
 
Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.