Jesteś Self-publisherem?

Jesteś Self-publisherem?
 
Jesteś Self-publisherem? Piszesz? Weź udział w konkursie pod patronatem W.A.B.!

04.03.2012 rozpocznie się Świątowy Tydzień eKsiążki. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, Virtualo postanowiło uczcić to wydarzenie organizując wirtualne eventy. Jednym z nich będzie konkurs dla Self-publihserów pod patronatem merytorycznym W.A.B.

Niezależni Autorzy prześlą próbkę swojej twórczości, a redaktorzy W.A.B. we współpracy z Virtualo wyłonią najlepszą pracę, która zostanie nagrodzona profesjonalną redakcją i korektą we współpracy z Redaktorami wydawnictwa W.A.B. Na okładce zwycięskiej pracy opcjonalnie znajdzie się również informacja o rekomendacji wydawnictwa. Dodatkowo w trakcie trwania Tygodnia eKsiążki publikować będziemy rady redaktorów dla Self-publisherów oraz zdradzimy, jak wyglądają kulisy warsztatu pracy redaktora.

Jak zatem wziąć udział w konkursie dla Self-publisherów? Od 10 lutego do 4 marca czekamy na próbki utworów, które mogą liczyć maksymalnie do 10 tysięcy znaków (czyli około 5 stron maszynopisu). Utwory mogą być publikowane wcześniej w formie elektronicznej, jednak nie mogą być wcześniej wydane w sposób tradycyjny. Szczegółowe informacje organizacyjne dostępne są na stronie: http://virtualo.pl/?go=quiz

·    Kategorie literatury, w których można zgłosić książki do konkursu:
o    Kryminał
o    Horror, thriller
o    Powieść
o    Literatura faktu
o    Literatura dla dzieci i młodzieży

·    Warunki uczestnictwa:
o    Fragment będzie miał do 5 stron maszynopisu (do 10 tysięcy znaków)
o    Posiadanie przez Autor praw autorskich do utworu

To nie koniec niespodzianek przewidzianych na Światowy Tydzień eKsiążki. Będzie ich dużo więcej! Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku!
 

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.