"Smoki ze zwyczajnej farmy" od jutra w księgarniach

"Smoki ze zwyczajnej farmy" od jutra w księgarniach
30 czerwca trafi do księgarń powieść spółki Tad Williams i Deborah Beale pt. Smoki ze zwyczajnej farmy. To pierwsza napisana przez nich wspólnie książka i jednocześnie pierwsza część planowanego pięciotomowego cyklu.

Tyler i Lucinda z przerażeniem myślą o spędzeniu wakacji u staroświeckiego wuja Gideona, farmera. Okazuje się jednak, że jego Zwyczajna Farma bynajmniej nie jest zwyczajna. Zamiast krów, owiec czy świń można na niej napotkać smoki, jednorożce i gryfy, a także latającą małpkę czy demoniczną wiewiórkę. Nawet mieszkańcy i pracownicy są niezwykłymi ludźmi o dziwnych zdolnościach i mocach. Kiedy mroczne tajemnice związane z farmą wychodzą na jaw, a nad wujem Gideonem i bajecznymi stworzeniami zawisa wielkie niebezpieczeństwo, Tyler i Lucinda postanawiają działać.

Czy dwójka zwyczajnych dzieci zdoła ocalić fantastyczną farmę?

„Porywająca opowieść, która powinna zyskać szerokie grono wielbicieli”.

                                                                       Terry Brooks, autor cyklu „Shannara”

Tad Williams jest autorem kilkunastu książek fantasy i science fiction, przełożonych na 23 języki, w tym bestsellerowych cykli „Pamięć, Smutek i Cierń”, „Inny Świat” oraz „Marchia Cienia”.

Deborah Beale, jego żona, przez wiele lat pracowała jako redaktorka.

UWAGA!
Na początku sierpnia trafi do księgarń w nowej szacie graficznej Smoczy tron, pierwszy tom cyklu „Pamięć, Smutek i Cierń”.
 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.