Dlaczego mężczyźni nie lubią się przytulać po seksie?

Dlaczego mężczyźni nie lubią się przytulać po seksie?
Dlaczego mężczyźni nie lubią się przytulać po seksie?

Czy mężczyźni lubią zakupy?
Czy mężczyźni wolą kobiety, które gotują?
Jak dać mężczyźnie do zrozumienia, że seks nie daje ci satysfakcji? 

Na te i wiele innych pytań Steve Harvey , popularny aktor, prezenter i mężczyzna dużego temperamentu udziela mądrych, starannych porad nowoczesnym kobietom w dostępny i zabawny sposób. Odkrywa przed kobietami co mężczyźni naprawdę sądzą o miłości, związkach, intymności i zaangażowaniu.

Teraz znajdziecie odpowiedzi na pytania, które zawsze chciałyście zadać. Bądź damą myśl jak facet ukazuje się 24 marca nakładem Wydawnictwa Nowa Proza.

Steve podjął się tego wyzwania, ponieważ jak mówi „kobiety nie mają zielonego pojęcia o facetach”, „mężczyzna zawsze wychodzi na swoje” a on ma zamiar to zmienić. Feministki i ludzie bez poczucia humoru nie podążą z pewnością za radami Harveya ale wiele potrzebujących miłości powinno wypróbować jego rady, a zwłaszcza ostatni rozdział , w którym Harvey odpowiada na najczęściej powtarzające się pytania.

Aktor i prezenter Steve Harvey zaczynał karierę w latach 90. Pojawił się potem w głośnym serialu TV pt: The Steve Harvey Show, grał w serialu HBO, był gospodarzem znanego program “It’s Showtime”. 

Bądź damą myśl jak facet odniósł ogromny sukces, przez 12 miesięcy był na 1. miejscu na liście bestsellerów New York Times w kategorii poradników. Czytelnicy Amazon.com uznali go za najlepszą książkę 2009 roku. 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.