Nowa seria Beaty Pawlikowskiej dla ludzi w drodze!

Nowa seria Beaty Pawlikowskiej dla ludzi w drodze!
Rozmówki dla prawdziwych podróżników!
 
 
„Rozmówki” Beaty Pawlikowskiej to zbiory przydatnych słówek, zdań i zwrotów w sześciu językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim i rosyjskim.
Beata Pawlikowska jako doświadczona podróżniczka dobrze wie, jakich elementów języka powinien nauczyć się każdy, kto wybiera się do obcego kraju. Rozumie, jak ważna jest znajomość języków obcych w podróży i zdaje sobie sprawę z tego, że wiedza wyniesiona z tradycyjnego kursu językowego bywa bardzo zawodna. Dlatego przygotowała szczególną serię „Rozmówek”.

Niespodziewana kradzież, ważna zguba albo wypadek samochodowy? Rzadkie upodobania kulinarne lub poszukiwanie szczególnych pamiątek.
W  „Rozmówkach” Beaty Pawlikowskiej znalazły się zwroty przydatne w każdej z tych sytuacji. Jak również specjalne słówka i zdania dla narciarzy, płetwonurków, kibiców, poszukiwaczy przygód, wegan czy wegetarian. Oraz dla wszystkich ciekawskich, którzy wyruszają w świat.
 
O autorce:
Beata Pawlikowska – pisarka, podróżniczka, dziennikarka. Z pasją pisze i opowiada o podróżach, spełnianiu marzeń i odnalezieniu się w „dżungli życia”. Organizuje wyprawy do dżungli amazońskiej i w inne egzotyczne miejsca. Pisze książki, felietony i reportaże. Fotografuje. W Radiu ZET prowadzi audycję „Świat według Blondynki”.  Autorka kilkunastu książek, w tym pierwszej polskiej książki opublikowanej przez National Geographic. Silna, samodzielna i odważna. Twierdzi, że te cechy pozwalają spełnić wszystkie marzenia, a jej recepta na osiągnięcie sukcesu to pasja poparta ciężką pracą, która pozwala osiągnąć mistrzostwo w dowolnej dziedzinie.
 
Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.