Kolosy z Zyskiem

Kolosy z Zyskiem
Kolosy z Zyskiem!

W dniach 12-14 marca, w ramach 12. Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów w Gdyni – KOLOSY odbędzie się 1. Ogólnopolski Salon Mediów Podróżniczych.
12-14 marca 2010, Hala Sportowo-Widowiskowa,
ul. Kazimierza Górskiego 8, Gdynia

12. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów to największa tego typu impreza w kraju i jedna z największych na świecie. W ostatni dzień Spotkań zostaną wręczone, już po raz jedenasty, prestiżowe KOLOSY – nagrody za dokonania w 2009 roku w kategoriach: podróże, żeglarstwo, alpinizm, eksploracja jaskiń i wyczyn roku. Impreza została podzielona tematycznie na trzy bloki: Dzień Wody (piątek), Dzień Podróży (sobota), Dzień Gór (niedziela).

Zysk i S-ka Wydawnictwo zaprasza na stoisko nr 8, gdzie zaprezentuje bogatą ofertę literatury podróżniczej, reportażowej oraz albumy książkowe. Szczególnej uwadze polecamy serie: Naokoło świata, Podróże retro oraz Człowiek poznaje świat.
W sobotę, 13 marca, w Dniu Podróży i Wyczynu o godzinie 21.30 odbędzie się prelekcja Marcina Gienieczki „Pokonać Północ”. Przed prelekcją, między godziną 19 a 20 zapraszamy na stoisko Zysk i S-ka, gdzie Marcin Gienieczko będzie dedykował swoją książkę Pokonać siebie.

Szczegółowy program imprezy: www.kolosy.pl/kolosy2009.php

 

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.