Feniks 2010

Feniks 2010
FENIKS 2010

Nagroda Stowarzyszenia Wydawców Katolickich


Warszawa, dnia 20 stycznia 2010 r.

Czcigodni Księża,
Szanowni Państwo,
Miłośnicy Książek.

   
Stowarzyszenie Wydawców Katolickich po raz dwunasty zaprasza do zgłaszania tytułów publikacji w konkursie na Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS.
Do niniejszego pisma zostały dołączone: regulamin nagrody (zawierający drobne modyfikacje względem regulaminu z roku 2009) oraz formularz zgłoszeniowy. Bardzo proszę wszystkich zainteresowanych o zapoznanie się z regulaminem oraz o nadsyłanie zgłoszeń na załączonym formularzu. Formularze zgłoszeniowe są także dostępne na stronach internetowych Stowarzyszenia Wydawców Katolickich pod adresem: www.swk.pl w dziale „Feniks”. Proszę także o nadsyłanie 1 egz. zgłaszanego tytułu oraz dokonywanie opłat zgłoszeniowych.
Wszystkich wydawców, publicystów i wszystkich zainteresowanych książką i publikacjami katolickimi; hurtowników, księgarzy i bibliotekarzy prosimy o możliwie jak najszersze propagowanie w swoich środowiskach Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS.
Proszę również o nadsyłanie zgłoszeń do MAŁEGO FENIKSA 2010. Nagrodą tą Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich nagradza dziennikarzy, którzy w minionym roku w sposób szczególny zajmowali się w środkach przekazu promowaniem książki katolickiej.
Zgłoszenia można nadsyłać na adres e-maliowy: swk@swk.pl
Uroczyste wręczenie FENIKSÓW nastąpi podczas XVI Targów Wydawców Katolickich w ramach Uroczystego Koncertu, który odbędzie się 17 kwietnia 2010 r. o godz. 19.30 w Bazylice Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie przy ul. Kawęczyńskiej 53. Serdecznie zapraszamy.

Z serdecznymi pozdrowieniami,                       
ks. Roman Szpakowski sdb
Prezes Zarządu
Stowarzyszenia Wydawców Katolickich

XVI Targi Wydawców Katolickich odbędą się w dniach od 16 – 18 kwietnia 2010 r.
 w ARKADACH KUBICKIEGO na Zamku Królewskim w Warszawie
Serdecznie zapraszamy. 
Kategorie: Religia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.