2 miesiące z hiszpańskim – z nami się uda

2 miesiące z hiszpańskim – z nami się uda
2 miesiące z… hiszpańskim –  z nami się uda!

 

Wydawnictwo Langenscheidt przedstawia nowy kurs. 2 miesiące z hiszpańskim to propozycja dla tych, którzy potrzebują szczególnie atrakcyjnej formy kursu, aby  wytrwać i dla tych, którzy nie lubią długo czekać na efekty swojej pracy.

Chcesz poznać język Pedro Almodovara, Fernando Torresa albo Penelope Cruz? Możesz osiągnąć cel szybciej, niż ci się wydaje. Z myślą o tych, którzy chcą szybko opanować podstawy hiszpańskiego oraz potrzebują szczególnych bodźców, żeby nie zniechęcić się do nauki – wydawnictwo Langenscheidt stworzyło nowy kurs – 2 miesiące z… hiszpańskim.

2 miesiące z… hiszpańskim to propozycja dla początkujących, ale i dla tych, którzy dawno temu opanowali już podstawy języka hiszpańskiego i potrzebują jedynie gruntownej powtórki wiadomości. Znajdziemy tu doskonale opracowane dialogi w oryginalnej wersji językowej, ćwiczenia z prostym komentarzem i wiele praktycznych informacji na temat codziennego życia w Hiszpanii.
Dlaczego warto rozpocząć naukę z tym właśnie kursem?
Zalety publikacji to praktyczny podział materiału na optymalne, łatwe do przyswojenia sekwencje, a przede wszystkim – pasjonująca historia. Fabuła, która łączy rozdziały, trzyma w napięciu i motywuje do przerabiania kolejnych lekcji. Chcąc poznać dalsze losy Marty, Jorge i José,  bohaterów kursu – nie przerywamy nauki.  Po dwóch miesiącach ze zdziwieniem zauważymy, że porozumiewanie się w języku hiszpańskim nie stanowi już problemu. O to chodziło!
Kiedy opanujemy już podstawy hiszpańskiego, warto sięgnąć po kolejne kursy z tej serii – 2 miesiące z… angielskim i 2 miesiące z… niemieckim. Kursy ukażą się już niebawem!
 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.