Michał Kruszona w Opolu

Michał Kruszona w Opolu
Michał Kruszona w Opolu!

Zysk i S-ka Wydawnictwo zaprasza na spotkanie z udziałem Michała Kruszony autora książki Rumunia. Podróże w poszukiwaniu diabła
 

27 października, godz. 17.00,
Miejska Biblioteka Publiczna (pl. Piłsudskiego 5-6), Opole
Spotkanie odbędzie się w ramach Międzynarodowej Konferencji Naukowej Stosunki polsko – rumuńskie w XX wieku. W programie prezentacja multimedialna zdjęć z podróży po Rumunii opatrzona komentarzem autora oraz degustacja wina z rumuńskich winnic.


Michał Kruszona
, ur. 1964 r. w Poznaniu, ukończył historię na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, pracę magisterską napisał z chasydyzmu, fascynuje go Rumunia, a niniejszą książkę poświęcił poszukiwaniu diabła – zabawny człowiek. Ma poczucie humoru i zaciekawia. Żonaty, dzieciaty. Zrobił studia podyplomowe na UJ w Krakowie w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej. Kilka lat pracował jako nauczyciel historii, co porzucił na rzecz firmy Citroen. Zatrudnił się jako dziennikarz w „Głosie Wielkopolskim”, następnie w Domu Pomocy Społecznej dla mężczyzn, a obecnie jest dyrektorem Muzeum – Zamku Górków w Szamotułach, gdzie stworzył jedyną w Polsce kolekcję współczesnego malarstwa na desce – facet z fantazją!

Wojciech Cejrowski
Poznaj Świat
 
Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.