Zmiany personalne w Langenscheidt Polska

Zmiany personalne w Langenscheidt Polska
Zmiany personalne w Langenscheidt Polska
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Wydawnictwie Langenscheidt Polska, Arkadiusz Seidler, podejmuje z dniem 01 maja br. nowe wyzwania zawodowe i opuszcza nasze wydawnictwo.

Arkadiusz Seidler związany był z nami od lipca 2004 roku. Przez te cztery lata wydawnictwo inwestowało intensywnie w rozwój oferty, powiększało swoje struktury. Przed Działem Sprzedaży i Marketingu kierowanym przez Arkadiusza Seidlera stały trudne zadania: dynamicznego wzrostu obrotów, rozwoju sieci przedstawicielskiej, realizacji koncepcji marketingowo-promocyjnych dla dwóch marek wydawniczych.

Arkadiusz Seidler przyczynił się swoim działaniem do wzrostu sprzedaży i prestiżu wydawnictwa oraz do rozwoju dobrych relacji wydawnictwa z kontrahentami. Przypomnijmy, że w latach 2005 – 2007 obroty na sprzedaży książek w Langenscheidt Polska wzrastały kolejno o +37%, +7% i +32%!

Arkowi Seidlerowi życzymy powodzenia i wielu sukcesów w nowej pracy!

Obowiązki p.o. Dyrektora sprzedaży i marketingu obejmie pan Norbert Słupski związany z naszym wydawnictwem od lutego 2007 r. jako specjalista ds. sprzedaży. Jednocześnie wydawnictwo wzmocniło dział sprzedaży poprzez zatrudnienie z dniem 01 kwietnia pana Jerzego Piętka na stanowisku szefa sieci przedstawicielskiej. Obecnie Dział sprzedaży i marketingu liczy 6 osób. Oprócz ww. osób są to: Ida Towarnicka, Olga Kokosińska, Aleksandra Raj oraz Iwona Konarska, która dołączyła do zespołu w marcu i na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu objęła opieką markę Berlitz. W terenie działa czterech doświadczonych Przedstawicieli Handlowych: Mirosław Majchrzak, Wojtek Książek, Wojtek Sobota i Robert Plęskowski.

Osobnym działem, pracującym na rzecz podręczników jest liczący 9 osób Dział marketingu podręczników.

Zgrany i prężny zespół podejmuje kolejne wyzwanie wzrostu obrotu w roku 2008 w stosunku do roku ubiegłego o ponad 20%.

 
Od Redakcji:
Dowiedzieliśmy się, że 1 maja b.r.
Arkadiusz Seidler rozpoczyna pracę na stanowisku dyrektora sprzedaży i marketingu A.B.E. Marketing Sp. z o.o..
Kategorie: Edukacja, Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.