Wyremontuj ville z Pascalem!

Wyremontuj ville z Pascalem!
KONKURS! Wyremontuj villę!
 
Właśnie ruszyła akcja skierowana do Klubowiczów Pascal Travel Club, internetowej społeczności gromadzącej fanów turystyki i podróży. Klubowicze w ramach zabawy pomagają remontować zakopiańską villę.
 
Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Pascal – ale konkurs stanowi jedynie część większej całości. Remontowi villi Toscana przygląda się cała Polska, bowiem jej właściciele zdecydowali się przedstawić kolejne etapy remontu na dedykowanej kampanii stronie internetowej oraz wciągnąć odwiedzających ją do zabawy, całość nagłaśniając w mediach.
 
Zadaniem Klubowiczów PTC jest wymyślenie barwy i nazwy dla nowopowstającego pokoju, wraz z krótkim jego opisem. Nagrodzone zostaną dwie osoby: ta, której pomysł spodoba się właścicielom villi, a jednocześnie uznany zostanie on za możliwy do zrealizowania – oraz ta, która powali na łopatki swoją fantazją przedstawicieli villi i Pascala. Laureaci pojadą z bliską osobą w wybranym terminie do villi Toscana na weekend i… skoczą na spadochronie.
 
Konkurs potrwa do 09.08.09. Więcej informacji tutaj.
 
Nie jesteś jeszcze Klubowiczem Pascal Travel Club, a chciałbyś wziąć udział w konkursie? Bezpłatnie zarejestruj się tutaj, a skorzystasz też z innych przywilejów.
 
 
„Bohaterem akcji” jest charakterystyczna dłoń radośnie umazana w farbie.
Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.