Zimowe e-przewodniki.pl

Zimowe e-przewodniki.pl
Zimowe e-przewodniki.pl

Choć do tej pory tegoroczna zima bardziej przypomina późną jesień, a za oknem wciąż utrzymuje się pochmurna i deszczowa aura, już na drugą połowę stycznia synoptycy zapowiadają nadejście mrozów i intensywne opady śniegu. Gdy wreszcie zapanuje wyczekiwana, nie tylko przez dzieci, prawdziwa zimowa aura, wykorzystajmy ją na zimowe szaleństwa: bitwę na śnieżki, lepienie bałwana, sanki i oczywiście narciarskie szaleństwo. Dla wszystkich miłośników nart i snowboardów redakcja wydawnictwa Bezdroża przygotowała e-przewodniki po 12 narciarskich miastach w Polsce i na Słowacji.

W zimowych e-przewodnikach można znaleźć wszelkie informacje o zapleczu narciarskim i gastronomiczno-noclegowym. Wystarczy wejść na stronę http://e-przewodniki.pl/zima/, kliknąć w interesującą nas miejscowość, by dowiedzieć się szczegółów na temat wyciągów, tras zjazdowych, wypożyczalni i serwisu sprzętu narciarskiego, a także o prowadzonych szkółkach narciarskich. Zimowa aura to nie tylko kolejna okazja do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, ale także do poznawania świata. Dla tych, którzy chcą pogodzić aktywny wypoczynek z walorami krajoznawczymi, e-przewodniki polecają najciekawsze miejsca i zabytki w pobliżu ośrodków narciarskich.

Wśród prezentowanych miejscowości są między innymi: słowackie Donovaly, Mýto pod Ďumbierom, Stary Smokowiec, Malá Lučivná oraz nasze rodzime Ustrzyki Dolne, Zawoja, Szczyrk i cieszące się niezmienną popularnością Zakopane.
 

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.