Bezdroża organizują plebiscyt na 7 cudów Polski

Bezdroża organizują plebiscyt na 7 cudów Polski
 Bezdroża organizują plebiscyt na 7 cudów Polski!

 

 
 
Widziałeś zamek na Wawelu, odwiedziłeś Białowieski Park Narodowy? Razem z innymi internautami wybierz najpiękniejszy zakątek Polski! W trosce o dobrą interakcję między Autorami i Czytelnikami Wydawnictwo Bezdroża przygotowało Plebiscyt na 7 cudów Polski!!! Wystarczy zagłosować na jeden obiekt z każdej z siedmiu kategorii, który Twoim zdaniem jest najbardziej interesujący lub dodać zdjęcia i komentarze do konkursowych obiektów, by stać się posiadaczem niesamowitych nagród i zostać współautorem niezwykłego przewodnika!!!

Wybrane przez internautów miejsca, zasługujące na zaliczenie w poczet 7 cudów Polski, zostaną opisane w drukowanym przewodniku Wydawnictwa Bezdroża pt. Polska według internautów. Już na wiosnę będzie można w nim znaleźć rzetelne, zweryfikowane informacje o wszystkich krainach geograficznych Polski – od Bieszczadów po Wyspę Uznam, od Mazur po Sudety – przygotowane przez wydawnictwo i uzupełnione informacjami dodanymi przez internautów na portalu e-przewodniki.pl. Jego użytkownicy mogą na kilka sposobów przyczynić się do powstania Polski według internautów – w przewodniku znajdą się zdjęcia i lokalizacje obiektów zamieszczanych na portalu, komentarze, a także relacje z wędrówek po najciekawszych zakątkach Polski. Ta nietypowa publikacja pozwoli każdemu podzielić się własną wiedzą i użytecznymi informacjami o ulubionych miejscach, pochwalić się ciekawymi zdjęciami, umiejscowić najciekawsze obiekty na mapach. Spośród wszystkich materiałów, które zostaną zamieszczone na portalu, redakcja wybierze te najbardziej interesujące i już na wiosnę będzie je można znaleźć w księgarniach.

Konkurs na 7 cudów Polski będzie trwał do 15 grudnia br. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: http://eprzewodniki.pl/regulamin_konkurs_7cudowPolski.pdf.

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.