Wydawnictwo Egmont Polska na Krajowych Targach Książki w Krakowie

Wydawnictwo Egmont Polska na Krajowych Targach Książki w Krakowie
WYDAWNICTWO EGMONT
NA 12. KRAKOWSKICH TARGACH KSIĄŻKI, STOISKO NR B39


12. Krakowskie Targi Książki
odbędą się w dniach 23-26. października, w hali wystawienniczej przy ul. Centralnej 41A. Dla wielbicieli literatury wydawnictwo Egmont przygotowało wiele atrakcji.

Absolutną nowością będą spotkania z autorami. W tym roku ich formuła mile zaskoczy każdego gościa targów.

W niedzielę od godziny 10.00. Egmont będzie prezentował swoją ofertę nie tylko na stoisku, ale i w specjalnym pomieszczeniu, w sali konferencyjnej numer 1, gdzie otwarta zostanie strefa dziecięca Egmontu. W niej wyjątkowe spotkania z autorami w formie warsztatów literackich, plastycznych, teatralnych, zabawy i liczne konkursy przygotowane przez samych pisarzy! Wielkoformatowe gry planszowe, niezwykłe premiery książkowe, komiksowe to tylko niektóre z licznych atrakcji. Egmont pamiętał też o najmłodszych dzieciach – będą one mogły pobawić się razem z Ośrodkiem Twórczej Edukacji Kangur.

Egmont tworzy opowieści, tym razem chcemy, żeby stały się one rzeczywistością – nie opisujemy wszystkich atrakcji, zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, tam przekonacie się, co naprawdę na Was czeka na 12. Krakowskich Targach Książki!

PLAN SPOTKAŃ Z AUTORAMI EGMONT POLSKA

Stoisko nr B39
Sobota, 25 października, godz. 16:00
Ewa Nowak

Autorka popularnych książek dla młodzieży będzie promowała swoja najnowszą powieść „Rezerwat niebieskich ptaków”.
 
Niedziela, 26 października, godz. 11:00
Natalia Usenko

Autorka podpisze swoją najnowszą książkę „Wierzbowa 13. Opowieści z Wierzbowej 13”.

Sala konferencyjna nr 1
Niedziela, 26 października, godz. 10:00 – 16:00
10.00 – 10.30 – Natalia Usenko
Spotkanie z autorką książki „Wierzbowa 13. Opowieści z Wierzbowej 13”.

***
11.00 – 11.30 – Jacek Dubois
Prawdziwa gratka dla wielbicieli kryminałów – pierwsza literacka gra detektywistyczna! Ponadto prezentacja książek „Kosmiczny galimatias” i „Agencja detektywistyczna”.
***
12.00 – 12.30 – Agnieszka Błotnicka
Niesamowita wyprawa do mrocznej krypty z autorką. Promocja książek z najbardziej poczytnej, polskiej serii Magnes, m.in. „Zagadka mrocznej krypty”.
***
13.00 – 13.30 – Ewa Karwan-Jastrzębska
Spotkanie z autorką książki „Hermes 9:10”. W planie m.in. tworzenie pociągu, konkurs na najniezwyklejsze nazwy stacji oraz podpisywanie książek.
***
14.00 – 14.45 – Ewa Nowak
Profesjonalne warsztaty literackie oraz promocja książek „Pajączek na rowerze”, „Rezerwat niebieskich ptaków” i autografy.


Dla najmłodszych wydawnictwo przygotowało
m.in.: malowanie twarzy, robienie fryzur wróżce Felicji, bicie rekordu na najdłuższy pociąg targów oraz smerfną gimnastykę, w trakcie której trzeba będzie wykonać ćwiczenie w skakaniu po kamieniach, w drażnieniu Klakiera, w czesaniu włosów Smerfetki.

Kategorie: Targi krajowe

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.