Najlepszy moment na każdą zmianę jest zawsze teraz

Najlepszy moment na każdą zmianę jest zawsze teraz
Coaching czyli restauracja osobowości
Maciej Bennewicz

Najlepszy moment na każdą zmianę jest zawsze teraz!
Kto to taki „szczęściarz”? – Ktoś, kogo posądzamy o szczególnie dobre układy z losem,       kto ma „dobrą rękę” do „szczęśliwego trafu”. Tymczasem szczęściarze mają swoje strategie sukcesu. Można je odkryć, naśladować, twórczo rozwinąć i wreszcie zrealizować wszystkie swoje uświadomione, a nawet ukryte pragnienia.

 
 
Książka Coaching czyli restauracja osobowości w przystępny sposób udziela odpowiedzi na pytanie, czym jest coaching i w jakich sytuacjach bywa przydatny, a nawet niezastąpiony. Za każdym rozwiązanym na stronach książki problemem stoi jakaś coachingowa technika i ćwiczenie. A wszystko to w historiach z życia wziętych i niezwykłych opowieściach z morałem.

Książka pozwala odnaleźć siebie nowego w niesamowitej, niepoznanej, niezgłębionej przestrzeni osobistych odkryć i zmian. Jest opowieścią o zmianach, rozwoju, poszukiwaniach. Sama zdecydujesz. Sam, pomiędzy wierszami, odnajdziesz kawałki własnych przeżyć i doświadczeń, a nawet coś więcej, wskazówkę, pomysł, sugestię, która będzie dla ciebie odkryciem? Znajdziesz tu wiele historii z życia wziętych i coachingowe podejście do ludzkich celów, dylematów, potrzeb, marzeń. Dowiesz się, czym jest coaching i jak stosować metody coachingowe. Poznasz też wiele z nich. Może nawet zdecydujesz się na wykonanie kilku ćwiczeń i technik i spostrzeżesz, jakie zmiany wywołują, albo osiągniesz cel, który jeszcze wczoraj wydawał ci się mglisty? Możesz także po prostu czytać, ciesząc się perypetiami bohaterów tej książki, rozpoznając ich wahania i obawy, kibicując ich postanowieniom. Doświadczysz pełnego zaskoczenia happy endem, gdyż życie tworzy najlepsze scenariusze sensacyjne, zaś coaching jest jednym z najlepszych sposobów motywowania do zmiany, której kierunku i natężenia nie sposób do końca przewidzieć.

O AUTORZE


Maciej Bennewicz

Menedżer, trener, coach, socjolog po Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją z psychologii. Twórca Ośrodka Rozwoju Psychologicznego „Persona”. Współtwórca i prowadzący cykl programów edukacyjnych dla młodzieży pt. „Ja” emitowanych w TVP-1 w latach 1997-99. Twórca i koordynator programu edukacji dla dorosłych „Animacje” realizowanego w Ośrodku „Komorów” w latach 1993-97. Psychoterapeuta indywidualny i grupowy aktywnie pracujący w terapii w latach 1989 – 2000. Prowadził zajęcia i warsztaty w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej z psychologii społecznej i psychoterapii, treningi interpersonalne i motywacyjne na Wydziale Psychologii UW, a także warsztaty z autoprezentacji i efektywności zawodowej na Uniwersytecie Warszawskim.

Dyrektor Rozwoju w firmie Norman Benett Group, koordynuje prace związane z powstawaniem nowych projektów szkoleniowych i badawczych, działaniami zespołu trenerskiego oraz sprzedaży. Posiada piętnastoletnie doświadczenie w prowadzeniu i moderowaniu zespołów.

Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w branży szkoleń skierowanych do biznesu na rynku polskim. Jeden z głównych negocjatorów biznesowych w firmie Norman Benett. Supervisor zespołu trenerskiego.

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z dziedzin: Coaching i Mentoring, Kreatywność i Twórczość, Umiejętności Menedżerskich, Autoprezentacji i Wystąpień Publicznych, Budowania Zespołów, Kontaktu z Klientami, Komunikacji, Zarządzania Czasem. Twórca metody: „Nawigacji relacji w kontaktach sprzedażowych” i „Uczenia sekwencyjnego w pracy zespołowej”. Jako trener, zrealizował osobiście ponad 1000 dni szkoleniowych prowadzonych metodą warsztatową.

 

Kategorie: Biznes i Ekonomia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.