Copernicus: Kierunek Świat

Copernicus: Kierunek Świat
Copernicus: Kierunek Świat 
 
        
 
Polski Przedsiębiorstwo Wydawnictw Kartograficznych im. Eugeniusza Romera S.A., znane z doskonałych map, atlasów i przewodników wprowadza na rynek serię przewodników zagranicznych. Pierwsze z nich, to zaproszenie do odwiedzenia Pragi, Portugalii, Chorwacja oraz Grecji i Norwegii.
 
Przewodniki Copernicusa z serii Kierunek Świat, to bardzo dobry produkt za rozsądna cenę. Jesteśmy przekonani, że kolejne tysiące turystów wyruszy z naszymi przewodnikami w swoje tajemnicze podróże. Jak przy każdym naszym wydawnictwie szczególna wagę przykładaliśmy do aktualności opisów, stąd zawarte w przewodnikach informacje zostały zweryfikowane.
Według badań przeprowadzonych przez SMG/KRC produkty marki Copernicus lokują się w segmencie Premium. Korzystają z nich głównie osoby wykształcone, wyposażone w samochód i dostęp do Internetu. Nabywcy doceniają ich dostępność, aktualność oraz atrakcyjną i czytelną szatę graficzną.
 
Przewodniki Copernicus, oprawione są w wygodną spiralę. Ich niezaprzeczalnym atutem jest także format. Doskonale mieszczą w kieszeni kurtki jak i w torebce. Atrakcyjna jest również ich cena. Każdy kosztuje tylko 19,90 zł. Przewodniki są bogato ilustrowane. Na uwagę zasługuje także bardzo dobrze opracowana i rozbudowana część poświęcona kulturze i sztuce prezentowanych regionów.

Polskie Przedsiębiorstwo Wydawnictw Kartograficznych im. E. Romera S.A., jest najstarszym i największym wydawnictwem tej branży w Polsce. Według badań przeprowadzonych przez instytut MillardBrown SMG/KRC, Copernicus jest najlepiej rozpoznawalną marką na rynku map i atlasów. Publikacje te należą do najlepiej ocenianych i najchętniej kupowanych. PPWK S.A., w ofercie posiada zarówno wysokiej jakości wydawnictwa drukowane wydawane pod marką Copernicus, jaki i mapy cyfrowe, wykorzystywane w aplikacjach asygnowanych znakiem Navigo. Mapy PPWK S.A. wykorzystywane są przez Panoramę Firm w serwisie www.mapa.pf.pl oraz przez Google pod adresem www.maps.google.pl
 

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.