Bezdroża i Kolporter zorganizowały wakacyjną kartkówkę z przygody

Bezdroża i Kolporter zorganizowały wakacyjną kartkówkę z przygody
Bezdroża i Kolporter zorganizowały wakacyjną kartkówkę z przygody
W sobotę 21 czerwca 2008 roku w Salonie Multimedialnym Kolporter w Kaliszu Wydawnictwo Bezdroża rozpoczęło cykl imprez, które mają za zadanie zaszczepić w odbiorach pasję podróżowania, rozpalić ich głód poznawania fascynujących zakątków świata oraz podpowiedzieć, jak przy pomocy przewodników Wydawnictwa Bezdroża zaspokoić rosnący apetyt na niepowtarzalne wakacyjne przygody.
 
Salon zgromadził kilkaset osób, które u progu wakacji zostały z humorem „przepytane” z wiedzy geograficzno-kulturowej. Uczestnicy konkursu musieli sprostać pytaniom, niekiedy dość podchwytliwym:
Do jakiego państwa należy Wyspa Wolin?
W jakim lesie żył Robin Hood?
Jakie europejskie państwa podzielone są na kantony?
 

Sprawdzian wypadł imponująco, a niektórym z uczestników za wyczerpujące odpowiedzi moglibyśmy wystawić świadectwa z czerwonym paskiem! Ostatecznie tego nie zrobiliśmy, za to rozdaliśmy mnóstwo cennych i atrakcyjnych nagród. Każdy, kto poprawnie odpowiedział na pytanie, mógł przekłuć balon, w który zawarte były różne nagrody, m.in. aparat cyfrowy Olympus, odtwarzacze MP3, a także piękne albumy, atlasy samochodowe oraz przewodniki Wydawnictwa Bezdroża.

Mamy nadzieję, że sobotnia dobra zabawa w kaliskim Salonie Multimedialnym Kolporter wzbudziła apetyt na pasjonujące spędzenie wakacji i poznawanie świata – rzecz jasna z przewodnikami Bezdroży w ręku. Już niedługo Wydawnictwo Bezdroża spotka się na podobnych imprezach z czytelnikami także w innych polskich miastach.

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.