E-przewodniki na Euro 2008

E-przewodniki na Euro 2008
E-PRZEWODNIKI na EURO 2008!

 

 
Jak połączyć pasje kibica z odkrywaniem świata? Zafascynowani rozgrywkami kibice nie zawsze mają czas by studiować klasyczne przewodniki. Wydawnictwo Bezdroża wyszło naprzeciw internautom i kibicom, tworząc kompendium wiedzy, map, informacji praktycznych o miastach, w których odbywają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej Euro 2008.
 
 
Przewodniki są udostępnione bezpłatnie za pośrednictwem strony internetowej www.e-przewodniki.pl  Zgromadzone na stronie informacje można pobrać na telefon komórkowy oraz GPS!
Autorem projektu jest Wydawnictwo Bezdroża, które chce zachęcić kibiców, by poza niezapomnianymi przeżyciami sportowymi, wykorzystali także czas na poznanie najciekawszych zakątków mistrzowskich miast Austrii i Szwajcarii.
„E-przewodniki na Euro 2008 oprowadzą po atrakcjach Wiednia, Innsbrucka, Klagenfurtu i Salzburga oraz udzielą wielu praktycznych i krajoznawczych porad dotyczących zwiedzania Genewy, Berna, Zurychu i Bazylei” – wyjaśnia Tomasz Ostrowski, dyrektor Wydawnictwa Bezdroża. „I oczywiście doprowadzą kibiców na wszystkie stadiony, gdzie odbywają się mecze”.
E-przewodniki zostały stworzone przez Wydawnictwo Bezdroża jako narzędzie umożliwiające internautom swobodny dostęp do bazy interesujących obiektów turystycznych, zlokalizowanych zarówno w Polsce, jak i na świecie. Baza ta powstaje przy współpracy podróżników-pasjonatów.
Wydawnictwo Bezdroża od lat stara się być bardzo aktywne w Internecie oraz w obszarze książek elektronicznych. Współpracuje z licznymi portalami internetowymi w zakresie dostarczania treści. Prowadzi jedną z większych księgarni internetowych o profilu podróżniczym www.bezdroza.pl, od lat rozwija Klub Bezdrożnika i społeczność z nim związaną. Realizuje system cotygodniowych mailingów z informacjami turystycznymi. Prowadzi także bardzo aktywne forum podróżnicze. E-przewodniki to kolejny internetowy i multimedialny projekt wydawnictwa, mający na celu tworzenie nowoczesnych i interaktywnych narzędzi dostarczania podróżnym aktualnych i niezbędnych informacji turystycznych.

e-przewodniki.pl
Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.