Spotkanie z Wincentym Łaszewskim

Spotkanie z Wincentym Łaszewskim
31 maja (sobota) o godz. 15.00 w Auli Wydziału Teologicznego UŚ w Katowicach, ul. Jordana 18 odbędzie się spotkanie z Panem Wincentym Łaszewskim, autorem książki  „Cuda Maryi w życiu Jana Pawła II”. Serdecznie zapraszamy.
____________________________________________________________________________________________________________
dr WINCENTY ŁASZEWSKI – specjalista w zakresie antropologii mariologicznej, zajmujący się historią kultu maryjnego w Europie, chrześcijańskim doświadczeniem maryjnym oraz objawieniami maryjnymi w świecie. Jeden z największych na świecie znawców orędzia z Fatimy. Pracownik Sekretariatu Fatimskiego przy sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem. Autor kilkudziesięciu książek i setek artykułów naukowych oraz popularyzujących duchowość maryjną.

„CUDA MARYI W ŻYCIU JANA PAWŁA II”

Mało kto wie, że osoba Jana Pawła II wciąż skrywa w sobie tajemnicę, nieznaną nawet tym, którzy – zdawałoby się – wiedzą już o nim wszystko.
Bo kto wie, że osią życia Papieża była kobieta? Kobieta jedyna w swoim rodzaju – Maryja, Matka Boga, największa Cudotwórczyni…
Kto wie, że wpisała Ona w życie Wojtyły cuda tak niezwykłe, że zapierają dech w piersiach?

Oto książka, która odkrywa nieznany świat cudów wpisanych w życie Jana Pawła II:

„Zamiana serc”
Wybór na Stolicę Świętą
Tańcząca kula
Spowolnienie czasu
Żertwa ofiarna
Niezwykłe wydarzenie związane z odchodzeniem
Papieża do Domu Ojca.

Książka nazywa też po imieniu wiele innych zdumiewających znaków obecnych w życiu Jana Pawła II. Niektóre z nich zostały opisane po raz pierwszy. Czy trzeba dodawać, że lektura o cudach sprawia cuda w życiu tych, którzy o nich czytają?…

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.