Wydawnictwo Bezdroża na 53 Międzynarodowych Targach Książki

Wydawnictwo Bezdroża na 53 Międzynarodowych Targach Książki
Wydawnictwo Bezdroża na 53 Międzynarodowych Targach Książki

 

 
Czyli jak połączyć tradycję i nowoczesność w sercu Warszawy…

Stoisko Wydawnictwa Bezdroża cieszyło się przez cztery dni trwania targów ogromnym zainteresowaniem miłośników przewodników pisanych z pasją.

Organizowane kilkakrotnie, każdego dnia loterie, przyciągały tłumy chcących wygrać przewodniki, koszuli firmowe oraz inne podróżnicze prezenty. 

Czynnie uczestniczyliśmy w zorganizowanym przez Magazyn Literacki Książki panelu dyskusyjnym na temat rynku przewodników turystycznych w Polsce, a także przygotowaliśmy seminarium o przewodnikach elektronicznych pt.: „e-przewodniki.pl”, jakie właśnie Wydawnictwo Bezdroża wprowadza do sieci. Seminarium poprowadził prezes Wydawnictwa Bezdroża – Tomasz Ostrowski

Łącząc seminarium o przewodnikach internetowych z miłością do podróży i tradycyjnie wydawanych przewodników, staraliśmy się przenieść cząstkę Mongolii na plac przed Pałacem Kultury i Nauki, rozbijając tam oryginalną mongolską jurtę. W jurcie odbyło się przyjęcie, na którym można było skosztować mongolskich huszurów, napić się herbaty z mlekiem i solą oraz znaleźć w ciasteczku dobrą wróżbę z krajów, przez które biegnie kolej transsyberyjska . W ten sposób udało nam się przybliżyć zaproszonym gościom Mongolię, która jest jednym z krajów przez który przebiega Szlak Transsyberyjski, a ten z kolei, stał się tematem naszego najnowszego przewodnika.
 
Oczywiście również w czasie przyjęcia loteriom, prezentom i dobrej zabawie nie było końca.

 
Mamy nadzieję, że przygotowane przez nasze wydawnictwo atrakcje na długo zapadną w pamięć wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko oraz jurtę. Wiedza, którą mogli czerpać od zaproszonych przez nas mieszkańców Mongolii oraz z przewodników Bezdroży, zrodzą w  naszych gościach prawdziwą miłość do podróży i pasję poznawania świata!

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.