Targi Książki i Mediów 2023 VIVELO na PGE Narodowym – nowa inicjatywa Time SA

W 2023 r. do kalendarium najważniejszych wydarzeń w branży wydawniczej w Polsce wpiszą się Targi Książki i Mediów 2023 VIVELO na PGE Narodowym, których inicjatorem i organizatorem jest spółka Time SA. Targi Książki i Mediów 2023 VIVELO na PGE Narodowym odbędą się w dniach 18-21 maja na największym stadionie w Polsce, miejscu prestiżowym dla miasta stołecznego Warszawy.

Jak podkreśla Irma Tomaszewska, Dyrektor Generalny Targów, VIVELO na PGE Narodowym mają być wydarzeniem na światowym poziomie – od strony organizacyjnej, programowej i wystawienniczej. Podobnie jak Frankfurter Buchmesse będą łączyć funkcję targową z forum dyskusyjnym dla przedstawicieli branży, wydawców, pisarzy, tłumaczy, krytyków literackich oraz czytelników, służącym promocji kultury. I dodaje: Spodziewam się ponad 450 wystawców.

Wizją organizatorów jest stworzenie pierwszego w Europie wydarzenia gromadzącego wydawnictwa książkowe oraz wydawców mediów tradycyjnych i internetowych. W jednej przestrzeni zostaną zaprezentowane książki i media – w drukowanej odsłonie oraz w wersji cyfrowej, w tym online, audio, wideo i w innych formach zgodnych z najnowszymi trendami technologicznymi. Istotnym elementem Targów Książki i Mediów 2023 VIVELO na PGE Narodowym będą warsztaty, panele dyskusyjne, spotkania, prelekcje zarówno dla branży wydawniczej, jak i społeczności czytelników oraz booktokerów, niosących w świat wieści z rynku wydawniczego.

Time SA zarządza serwisami internetowymi skierowanymi do odbiorców indywidualnych i profesjonalistów, a także prowadzi projekty
e-commerce. Z liczbą ponad 17 milionów użytkowników jest w czołówce polskich wydawców internetowych. Grupa mocno stawia na radio, Lider pod względem słuchalności wśród młodzieży – Radio ESKA – to największa sieć lokalnych rozgłośni, nadająca w 43 miastach Polski. Dostępne w 20 miastach jest z kolei ponadregionalne Radio VOX FM. Wyłącznie polskie piosenki gra Radio SuperNova (stacji można słuchać w 15 miastach Polski), muzykę rockową – Radio Eska ROCK.

Do Time SA należą: gazeta codzienna „Super Express”, a także magazyny o tematyce architektonicznej i budowlanej, w tym miesięcznik „Murator”. Dzięki sile „Muratora” powołano do życia działające z sukcesem marki towarzyszące: kolekcję projektów domów i budynków usługowych oraz gospodarczych (Projekty Gotowe), a także Murator FINANSE, zajmujące się pośrednictwem finansowym.

 

Kategorie: Targi krajowe