Premiera "Widoku na taras"

Premiera "Widoku na taras"
ZYSK I S-KA WYDAWNICTWO PREZENTUJE

PREMIERA 13 MAJA
Anita Plumińska-Mieloch
WIDOK NA TARAS

Trzy przyjaciółki z małego miasta zaczynają studia w Poznaniu. To dla nich czas wielkich przemian i utraty złudzeń. Dziewczyny nawiążą nowe przyjaźnie, spotkają miłości, także te nie zawsze szczęśliwe, ale za to pouczające. Odnalezienie swojego miejsca w życiu okaże się  trudne, ponieważ każda z nich dźwiga bagaż doświadczeń z młodości.

Joanna, Beata i Alicja mogą zawsze na siebie liczyć – nawet jeśli każda z nich inaczej patrzy na świat. Dzięki swojemu wsparciu i przyjaźni nauczą się wiary w siebie i swoje możliwości, a decyzje, jakie przyjdzie im podejmować w dorosłym życiu, pozwolą wyjaśnić problemy z przeszłości lub nabrać do nich dystansu.

Losy przyjaciółek zostały ukazane na tle przemian politycznych lat osiemdziesiątych. Lektura Widoku na taras pobudza do refleksji. Dotyka ważnych spraw, z którymi czasami nie mamy odwagi się zmierzyć, a którym dobrze jest się przyjrzeć w zaciszu własnego domu. 

Mimo upływu lat i wielu trudnych chwil, które przeżyły, Alicja, Beata i Joanna zawsze potrafią odnaleźć spokój, zasiadając na tarasie w Żabim Rogu…
 
Wzruszająca historia trzech kobiet, w których każda z nas może odnaleźć cząstkę siebie.

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.