Roman Kołtoń w Olsztynie

Roman Kołtoń w Olsztynie
Roman Kołtoń w Olsztynie


Zysk i S-ka Wydawnictwo
oraz Książnica Polska w Olsztynie zapraszają wszystkich miłośników footballu na spotkanie z Romanem Kołtoniem, reporterem i komentatorem sportowym, współtwórcą telewizji Polsat Sport, autorem książek: Prawda o reprezentacji. Korea i nie tylko…, Żądza piłkarskiego pieniądza, Biało-czerwone mundiale (wspólnie z grupą przyjaciół), Prawda o reprezentacji. Janas i Beenhakker.
Spotkanie odbędzie się 12 maja o godzinie 17:30 w Książnicy Polskiej w Olsztynie (Plac Jana Pawła II 2/3).
Roman Kołtoń będzie opowiadać o swoich książkach, pracy komentatora sportowego oraz polskiej reprezentacji – jej lepszych i gorszych chwilach.
Spotkanie poprowadzi Zygmunt Szymula.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Wiecie, dlaczego Beenhakker jest tak niewygodny dla wielu w polskiej piłce? Bo rozbił układ, który ostatnio królował. Ciągle ten sam krąg nazwisk i ciągłe narzekanie, że nie ma innych piłkarzy. A tu przyszedł Holender i pokazał nam, że można ich znaleźć. Leo zarabia 600 tysięcy euro rocznie i to boli polskich trenerów. Mam nadzieję, że nastawienie do Beenhakkera będzie się zmieniać. Wspólnie ze swoim sztabem buduje koniunkturę dla naszego futbolu, która musi cieszyć wszystkich. Poza frustratami i nieudacznikami – tych nadal nie brakuje w polskiej piłce i wokół niej…
                                       
                                                                                      Jacek Gmoch,
                                                                                      legenda polskiej i greckiej piłki

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.