Opony Firestone ze specjalnym przewodnikiem Pascala

Opony Firestone ze specjalnym przewodnikiem Pascala
OPONY FIRESTONE ZE SPECJALNYM PRZEWODNIKIEM PASCALA  

 

 
 
Wydawnictwo Pascal przygotowało dla Bridgestone Sales Polska przewodnik turystyczny, który wspiera program konsumencki „Firestone together”. Przewodnik jest jednym z upominków dla klientów, którzy zdecydują się na zakup kompletu opon marki Firestone.

Przewodnik „Polska na weekend – najpiękniejsze trasy” to 10 doskonale zaprezentowanych atrakcyjnych wycieczek w różne regiony kraju. Dołączone informacje praktyczne, pozwalają przygotować wycieczkę w najdrobniejszych szczegółach. Opisy atrakcji zostały przygotowane pod kątem rodzin. W przewodniku znajdziemy ciekawostki, które mogą zainteresować także najmłodszych.

Projekt zrealizowany dla Bridgestone Sales Polska to kolejne działanie Pascala w obszarze przewodników dedykowanych dla firm. Upominki, które wykraczają poza powtarzane przez lata schematy cieszą się coraz większym zainteresowaniem działów marketingu firm z wielu sektorów. Pascal, czołowy dostawca treści turystycznych w Polsce, od lat z powodzeniem realizuje projekty dla największych światowych marek.

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.