Nowe przewodniki z serii „Dookoła Świata”

Nowe przewodniki z serii „Dookoła Świata”
CHORWACJA, DUBLIN, TAJLANDIA – NOWE PRZEWODNIKI Z SERII „DOOKOŁA ŚWIATA”
Do księgarń trafiły trzy nowe przewodniki po Chorwacji, Tajlandii i Dublinie w serii „Dookoła Świata” Wydawnictwa Pascal. Tym samym seria liczy już 31 tytułów. Bogactwo ilustracji i zdjęć, różnorodny sposób prezentacji treści, mała waga to tylko kilka spośród ich wielu atutów.

     
 
Nowe tytuły w serii dobrze wpisują się w kierunki wyjazdów turystycznych Polaków. Przewodnik po Tajlandii łączy się z rosnącym zainteresowaniem krajami egzotycznymi. Zwiedzanie z Pascalem znanej już rodakom Chorwacji daje możliwość poznania miejsc, kuchni i zwyczajów, które mogły być dla wielu do tej pory nieodkryte. Przewodnik po Dublinie, po fali wyjazdów zarobkowych do Irlandii poszerza wiedzę o tym niesamowitym mieście i zachęca do jego odwiedzenia w celach turystycznych.

Seria „ Dookoła świata” to przewodniki nowoczesne, kolorowe, przejrzyste i bardzo wygodne. Są skierowane są do osób podróżujących dla przyjemności i relaksu, lubiących komfort oraz ceniących czas. Wybierają je Ci, dla których nadrzędnym celem jest skorzystanie z wszystkich wakacyjnych przyjemności: zwiedzania, leniuchowania na plaży, dobrego jedzenia, rozrywek, zakupów.

W serii 31 książek znajdziemy najpopularniejsze obecnie kierunki turystyczne. Szczególny nacisk został położony na dostosowanie do potrzeb ludzi, którzy nie mają czasu na szczegółowe planowanie urlopu przed wyjazdem. Gotowe propozycje i porady czynią z przewodnika Pascala prawdziwego doradcę i przyjaciela w podróży.

Opracowania tworzące serię zawierają najważniejsze informacje turystyczne, kulturalne i społeczne na temat opisywanych państw i miast, a także adresy najciekawszych restauracji, pubów i sklepów oraz informacje o cenach, komunikacji i noclegach. Prezentują gotowe warianty tras spacerowych i wycieczek oraz porady dotyczące zwiedzania. Wygodny format, spirala na grzbiecie książki i okładka ze skrzydełkiem (zakładką) wyróżniają serię spośród innych propozycji na rynku.
 

Kategorie: Sport i Turystyka

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.