Języki to nasza pasja

Języki to nasza pasja
                                                                         
Języki to nasza pasja!
Langenscheidt Polska na 23. Targach Książki Edukacyjnej
13-16 marca 2008 r.
 
 
Wydawnictwo Langenscheidt Polska znane jest jako wydawca słowników, książek pomocniczych i podręczników do nauki języków obcych. Od 2004 roku jest również wyłącznym dystrybutorem i wydawcą publikacji językowych i turystycznych marki Berlitz, a od lutego 2007 roku – wydawcą oraz dystrybutorem słowników i poradników z zakresu języka polskiego.
W tym roku wydawnictwo szczególnie poleca serię książek przygotowujących do matury z języka niemieckiego i angielskiego (m.in. Trening maturalny, Zadania maturalne, Ćwiczenia maturalne, Matura Last Minute) oraz nowe podręczniki: do nauki języka niemieckiego (Aspekte) i hiszpańskiego (El nuevo curso).
Wydawnictwo serdecznie zaprasza wszystkich nauczycieli anglistów, germanistów oraz iberystów na warsztaty organizowane w piątek i sobotę na terenie targów (informacje szczegółowe na stronie internetowej).
W ramach programu Teraz polski! wydawnictwo organizuje na terenie stoiska akcję „Wymień stary słownik na NOWY”, podczas której można będzie wymienić dowolny słownik języka polskiego na nowy słownik – z rabatem wynoszącym 40%!
Pełną informację znajdą Państwo na: www.langenscheidt.pl oraz www.terazpolski.pl i www.berlitzwydawnictwo.pl
 
Kategorie: Edukacja, Targi krajowe

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.