Pascal zaprasza na Targi INTOUREX 2008

Pascal zaprasza na Targi INTOUREX 2008
Targi turystyki, rekreacji i wypoczynku INTOUREX 2008 odbędą się w dniach 14 – 16 lutego 2008 roku w centrum wystawienniczym Expo Silesia – zlokalizowanym blisko centrum Katowic. Podczas imprezy będzie można zdobyć albumy podróżnicze i przewodniki Wydawnictwa Pascal z autografami autorów: Elżbiety Dzikowskiej, Jarosława Kreta oraz Krzysztofa Schramma.

Targi organizowane są pod hasłem „Wymarzony urlop rozpoczyna się tutaj!”, które doskonale pasuje do przewodników Pascala. Organizatorzy spodziewają się bardzo dużego zainteresowania zwiedzających, tym bardziej, że mieszkańcy województwa Śląskiego właśnie kończą ferie zimowe i zaczynają planować i rezerwować swoje letnie wyjazdy. Aby ułatwić takie wspólne planowanie całym rodzinom – wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny.

Osoby biorące udział w konkursach będą mogły wygrać m.in. tygodniowe wakacje na Krecie dla 2 os., weekendowe wyjazdy w góry oraz wspaniałe albumy podróżnicze i przewodniki od Wydawnictwa Pascal z autografami autorów: Elżbiety Dzikowskiej, Jarosława Kreta oraz Krzysztofa Schramma.

-Uczestnictwo w takich imprezach, daje nam możliwość popularyzacji podróżowania w bardziej świadomy sposób – wykorzystując maksymalnie możliwości oferowane przez miejsca, które odwiedzamy. Polacy coraz chętniej korzystają z przewodników turystycznych, a Pascal – największy w Polsce dostawca treści turystycznych, ciągle rozszerza swoją ofertę, dla coraz  bardziej wymagających czytelników. Już teraz można wybierać z ponad 300 pozycji. – mówi Łukasz Zubik, kierownik marketingu w Wydawnictwie Pascal.
 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.