Dlaczego oni zasypiają tuż po? – nowość Wydawnictwa Natalis

Dlaczego oni zasypiają tuż po? – nowość Wydawnictwa Natalis
DLACZEGO ONI ZASYPIAJĄ TUŻ PO?
Jeszcze więcej pytań, które zadalibyście lekarzowi dopiero po trzeciej whisky z cytryną
Nowość Wydawnictwa Natalis

 

 
Znakomita kontynuacja bestsellera New York Timesa „Po co facetom sutki? Setki pytań, które zadalibyście lekarzowi dopiero po kilku głębszych” już w księgarniach!

Oba tytuły spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem Czytelników na całym świecie – w Brazylii, Chorwacji, Czechach, Francji, Niemczech, Indonezji, Włoszech, Korei, Portugalii, Słowacji, Hiszpanii, na Tajwanie i w Turcji (czternaście edycji zagranicznych).

W samych Stanach Zjednoczonych sprzedaż pierwszej części książki wyniosła ponad milion egzemplarzy, drugiej zaś (jest na rynku od roku) ponad 500 000 egzemplarzy.

Już trzy tygodnie po ukazaniu się książka Dlaczego oni zasypiają tuż po? trafiła na drugie miejsce listy bestsellerów „New York Timesa.

Czy Po co facetom sutki? zaspokoiło waszą ciekawość w materii spraw dziwacznych, lepkich, toksycznych, erotycznych czy tylko kłopotliwych? Czy ktoś powiedział „nie”? To się dobrze składa, jak że lekarzyna i jego krzepki kompan wracają! Mark Leyner i dr n. med. Billy Goldberg tym razem rzucają się w chaos i zgiełk pola bitewnego różnic między płciami – odpowiadając na owe palące pytania: Dlaczego mój mąż nigdy nie słucha? i Dlaczego moja żona bez przerwy chodzi do toalety? I oczywiście Dlaczego oni zasypiają tuż po? plus mnóstwo innych, tak, żeby już nic nigdy nie mogło was zaskoczyć.

Wypełniona po same okładki błyskotliwymi i zabawnymi odpowiedziami na nawałnicę nowych pytań podanymi w edukacyjno-komediowej formule dziś-pytanie-dziś-odpowiedź, Dlaczego oni zasypiają tuż po? podejmuje się próby opisania absolutnie wszystkiego, co intrygujące w najróżniejszych tematach anatomicznych, medycznych, seksualnych, dietetycznych, zwierzęcych i mineralnych; kwestiach na tyle niecodziennych, że na trzeźwo nikt nie odważyłby się o nie zapytać, jak na przykład:

•    Dlaczego kobietom w ciąży wyostrza się węch?
•    Czy, sikając sobie na stopy, wyleczymy grzybicę?
•    Czy noc przed ważnym meczem opłaca się uprawiać seks (samemu lub nie)?
•    Czy można karmić sztuczną piersią?
•    Czy od ssania kciuka będziemy mieli sterczące zęby?
•    Czy po zgoleniu brwi odrastają?

Dlaczego oni zasypiają tuż po? – z dodatkowym ładunkiem stron, śmiechu i informacji – to bezpieczna, skuteczna i (prawie) nieinwazyjna metoda na to, by by wojna płci stała się całkiem przyjemna.

Tylko teraz edycja w formie pakietu (Dlaczego oni zasypiają tuż po? + Po co facetom sutki?).

Uwaga: Wydawnictwo Natalis zaprasza na stronę konkursową: www.dlaczegooni.pl

 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.