Ponad 2 mln sprzedanych egzemplarzy

Ponad 2 mln sprzedanych egzemplarzy
Iny Lorentz
Nierządnica

 
  

Bestsellerowa trylogia w Niemczech!
Ponad 2 mln sprzedanych egzemplarzy!

KRÓTKO O KSIĄŻCE:

Powieść rozpoczynająca trylogię o losach pięknej Marii, córki bogatego mieszczanina, która ma wyjść za mąż za nieślubnego syna lokalnego margrabiego. Niestety, na skutek intryg zamiast stanąć przed ołtarzem u boku narzeczonego, Maria zostaje wtrącona do więzienia i oskarżona o cudzołóstwo. Zgwałcona, upokorzona, zlinczowana i odarta z godności, zostaje wypędzona z miasta. Wyjęta spod prawa i napiętnowana, zmuszona jest dołączyć do grona wędrownych prostytutek. Sprzedając swe ciało Maria nie zapomina o doznanej krzywdzie. Przy życiu utrzymuje ją jedynie pragnienie zemsty.  Czy uda jej się odnaleźć swych potężnych wrogów? Czy znajdzie w sobie na tyle siły, by wziąć odwet za wyrządzone jej zło i unicestwić tych, którzy zniszczyli jej życie pozbawiając wszystkiego, co miała i kochała? Nierządnica to fascynująca opowieść o miłości, krzywdzie i pragnieniu zemsty.

O AUTORZE:

Iny Lorenz to pseudonim pary autorskiej Iny Lorenz i Elmara Marona, od 1982 roku pary zamieszkałej w Monachium. Lorenz i Elmar są współautorami najbardziej poczytnej i najlepiej sprzedającej się powieści historycznej w Niemczech w latach 2004-2007 Nierządnica, której łączny nakład w samych tylko Niemczech przekroczył ponad dwa miliony egzemplarzy.

Już ich pierwsza książka Die Kastratin stała się w krótkim czasie bestsellerem. Natomiast prawdziwą sławę przyniosła Iny Lorenz Nierządnica, powieść historyczna zajmująca od momentu ukazania czołowe miejsca na listach bestsellerów w Niemczech. Nierządnica stanowi pierwszy tom trylogii, której dalsze tomy Kasztelanka i Testament nierządnicy ukażą się w 2008 roku nakładem Wydawnictwa Sonia Draga. Pomimo ogromnego sukcesu literackiego Iny i Elmar nadal pracują w dużym towarzystwie ubezpieczeniowym jako informatycy i specjaliści ds. ochrony danych i zabezpieczeń komputerowych.

 

Kategorie: Religia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.