Wydawnictwo Egmont zaprasza w sierpniu do audycji Radio Dzieciom

Wydawnictwo Egmont zaprasza w sierpniu do audycji Radio Dzieciom
Wydawnictwo Egmont zaprasza w sierpniu do audycji Radio Dzieciom

 

 
W dniach 6-17 sierpnia b.r. w ramach audycji Radio Dzieciom nadawanej na antenie pierwszego programu Polskiego Radia czytana będzie książka Darka Móla pt. „Królestwo”. Fragmentów opowiadania będzie można wysłuchać codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 19.45.

Królestwo oficyny Egmont Polska ukazało się w ramach serii Magnes, prezentującej twórczość nowych polskich autorów i promującej dobrą polską literaturę dla dzieci w wieku 9-12 lat. Jeden z tytułów serii – Małgosia z Leśnej Podkowy Beaty Wróblewskiej – został nagrodzony w 2006 roku Nagrodą Literacką im. Kornela Makuszyńskiego.

O książce
Pewnego dnia dwunastoletni Kacper znajduje przed swoim domem rudego kota. Nawet nie przypuszcza, że pojawienie się w domu zwierzaka będzie początkiem niesamowitej przygody, która otworzy przed nim korytarze niezwykłego Królestwa. Dzięki wyprawie do innego wymiaru chłopiec pozna również głęboko skrywany sekret swojego ojca.

Niebezpieczna misja, ludzie zmieniający rzeczywistość siłą woli, przedziwne stwory, tajemnicze historie i fantastyczne zdarzenia – w Królestwie wszystko jest możliwe. Przekonajcie się o tym sami!

 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.