"Podróż kobiety" – nowość wydawnictwa W drodze

"Podróż kobiety" – nowość wydawnictwa W drodze
Katrina J. Zeno
Podróż kobiety. Kim jestem?
pytanie kobiecego serca

Kobiety mówią o sobie: „Jestem matką”, „Jestem księgową”, „Jestem żoną”, „Jestem siostrą zakonną”, „Oczywiście, wiem, kim jestem”. Jednak w zakamarkach serca każdej kobiety kryje się tęsknota za czymś więcej: „Czy jestem tylko matką? Tylko żoną? Tylko nauczycielką lub pielęgniarką? Jeżeli jestem kimś więcej niż tym wszystkim, to kim jestem?”.

Geniusz kobiety, jej misja, jej rola we współczesnym społeczeństwie i w Kościele — to tematy, które porusza autorka, odwołujac się do nowatorskiego nauczania Jana Pawła II.

Katrina J. Zeno — amerykańska popularyzatorka teologii ciała Jana Pawła II i nowego feminizmu, współzałożycielka ruchu Women of the Third Millennium (Kobiety Trzeciego Tysiąclecia). Pisze, wykłada i prowadzi programy telewizyjne. Z pasją opowiada o osobach żyjących w pojedynkę, o czystości, małżeństwie, Eucharystii i modlitwie. Inspiruje współczesne kobiety do realizowania się w życiu społecznym, zawodowym, rodzinnym i kościelnym. Jest także instruktorką tanga argentyńskiego i swingu.
 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.