Polski dla cudzoziemców mp3 – najnowszy Audio Kurs wydawnictwa Edgard

Polski dla cudzoziemców mp3 – najnowszy Audio Kurs wydawnictwa Edgard
Polski dla cudzoziemców mp3 – najnowszy Audio Kurs wydawnictwa Edgard

 

 
 
Edgard, wydawca nowoczesnych programów i Audio Kursów, zaproponował obcokrajowcom tytuł do nauki naszego ojczystego języka – Audio Course Polish For Foreigners mp3.

Polski dla cudzoziemców mp3 uczy języka polskiego w łatwy i efektywny sposób. Przeznaczony jest dla osób chcących szybko zapoznać się z podstawami języka polskiego, a przede wszystkim osłuchać się z jego brzmieniem.

Kurs zawiera 11 lekcji uczących najbardziej potrzebnych słówek i zwrotów oraz minipodręcznik wyjaśniający podstawy polskiej gramatyki. Na płycie, oprócz nauki słówek metodą powtarzania, znajdują się także dialogi oraz pytania sprawdzające. Zakres tematów sprawia, że kurs potraktować można jako rozmówki przydatne turystom oraz osobom przebywającym w Polsce służbowo.

Dodatkową atrakcją Polish For Foreigners mp3 jest obecność specjalnie przygotowanego programu komputerowego – do trwałego opanowania słówek z Kursu. Przy pomocy kilku rodzajów ćwiczeń i testów Uczeń utrwala nowo poznany materiał i doskonali umiejętność pisania oraz tłumaczenia.

W drukowanej książeczce znajdują się pełne teksty nagrań, słowniczek, pytania sprawdzające i klucz odpowiedzi.

Dystrybucję tego kursu, a także pozostałych z serii Audio Kurs prowadzą: Dictum, FK Olesiejuk, Wkra, Azymut, Matras, Platforma Dystrybucyjna Edu-Książka, Szawal, Polanglo.

Więcej informacji: www.jezykiobce.pl

W serii Audio Kurs ukazały się:
Kursy podstawowe – do nauki 11 języków, m.in. Hiszpański, Francuski, Czeski, Duński, Szwedzki, Niderlandzki.
Kursy do pracy i przed wyjazdem: Angielski Praca za granicą, Angielski w pracy – Office English, seria Na wakacje: Angielski, Hiszpański, Włoski, Francuski;
Kursy dla średnio zaawansowanych: At Work, Travel, Business English, Adventure;
Kursy dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych: Idiomy, Phrasal Verbs 1 i 2, seria World Today I-III, Niemiecki W pracy, W podróży.

 

Kategorie: Edukacja

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.