"Abecadło" – kwietniowy numer już w sprzedaży

"Abecadło" – kwietniowy numer już w sprzedaży
„Abecadło – kwiecień 2007

 

 
 
Wydawnictwo AKSJOMAT zaprasza do lektury nowego kwietniowego numeru czasopisma „Abecadło”. W miesięczniku można znaleźć ćwiczenia przygotowujące do nauki czytania, pisania i liczenia, są tu również lekcje języka angielskiego i dostosowane do wieku dziecka gry i zabawy edukacyjne.

Wszystkim naszym Czytelnikom mówimy kwietniowe „dzień dobry”! Na początek zapraszamy do primaaprilisowych żartów: czytając wiersz „Niecodzienne wiadomości”, dowiemy się, co może nas spotkać 1 kwietnia. Uprzedzamy: nie we wszystkie informacje podawane w tym dniu trzeba wierzyć!
Kwiecień jak to kwiecień – przeplata pogodę zimową z prawdziwie letnimi upałami. Na s. 2 poznamy dwa przysłowia związane z kwietniową aurą. Strona 3 to kwietniowe daty: dowiemy się, co nas czeka w tym miesiącu.
Jeśli niespodziewanie zrobi się nam smutno (czasami tak, niestety, bywa), zawsze możemy zaśpiewać piosenkę: w kwietniowym wydaniu „Abecadła” proponujemy „Słoneczną cha-chę”. Mamy też sprawdzony, niezawodny sposób na nudę: planszowa gra „Kwietniowa wyprawa” będzie świetną rozrywką dla każdego.
W Waniliowym Lesie wiosna też już rozgościła się na dobre, więc zając Witek wychodzi na wiosenną przechadzkę. Co z tego spaceru wyniknęło, przeczytacie w abecadłowym opowiadaniu.
Czy już macie przygotowaną zawartość wielkanocnego koszyka do święcenia? Jeśli nie, proponujemy wykonanie baranka – zobaczycie, jak ucieszy Was własnoręcznie wykonana figurka. Szczegóły na s. 23!
Do zobaczenia w wielkanocnym, wiosennym wydaniu naszego miesięcznika!
Wszystkim Czytelnikom, ich Rodzicom, Opiekunom i rodzinom składamy życzenia zdrowych, spokojnych i wesołych świąt Wielkiej Nocy!

Więcej informacji nt czasopisma i warunków prenumeraty na naszej stronie www.aksjomat.com
 
 
 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.