Nowości z oferty Wydawnictwa Aksjomat

Nowości z oferty Wydawnictwa Aksjomat
Wydawnictwo Aksjomat z wielką przyjemnością informuje o wydaniu nowej serii: „Wierszyki i zagadki dla przedszkolnej gromadki”.

Zapraszamy do zapoznania się z opisem nowości.
 
Seria: Plastelinkowa kraina – Wierszyki i zagadki dla przedszkolnej gromadki

Zapraszamy do barwnego plastelinkowego świata. Trzy zbiory wierszy i zagadek zostały pięknie zilustrowane postaciami z plasteliny – świetna szata graficzna z pewnością uprzyjemni lekturę książek. Dużo tu śmiechu, trochę łamania głowy, ale najważniejsza jest sama radość czytania. Wśród bohaterów jest i kura samochwała, i lubiący śpiewać kot, jest kanarek szukający zegarka i krokodyl, który przyrządzał znakomite grzyby w marynacie.
 
 

Wierszyki i zagadki dla przedszkolnej gromadki cz. 1
Bogusław Michalec

 
 
Posłuchajcie! Posłuchajcie! Pewien zając postanowił: – Od dziś będę wilki łowił. Łoś niech już ma gęsią skórkę, niech się schowa ryś za górkę. I wąż też niech zmyka z sykiem przed zającem – drapieżnikiem. Nikt się chyba tego nie spodziewał… Ale czy ktoś widział kiedyś krowę na przyjęciu? Albo kury grające w futbol? Pewnie nikt. Dlatego nasz zaczarowany świat plastelinkowej krainy jest taki wspaniały! Chodź do nas i baw się wśród wierszy i zagadek równie dobrze jak my!

Wierszyki i zagadki dla przedszkolnej gromadki cz. 2
Bogusław Michalec

 

 
 
W drugiej części plastelinkowej serii spotkamy łosia, który lubił sobie podjeść, a jednak z jakiegoś powodu nie chciał spałaszować tego, co zamówił w restauracji, naszym dobrym znajomym zostanie tygrys nie lubiący zimna, spróbujemy także wydać za mąż pewną świnkę. To tylko niektórzy z bohaterów tej niezwykłej książki. Zapraszamy na jej karty: plastelinkowy świat wierszy i zagadek wciągnie Was bez reszty! Pamiętajcie: czytanie to czysta przyjemność!

 

Wierszyki i zagadki dla przedszkolnej gromadki cz. 3
Bogusław Michalec

 

 
 
Co lubi zebra? Oczywiście tańczyć twista. A wiecie o tym, że pewien słoń robił zebry w konia? Jeszcze lepsze pomysły miewa pewien rudy kot z Poznania: otóż sympatyczny kocur postanowił nauczyć się latać. Nic dodać, nic ująć. Może lepiej powiedzie się żubrowi, który chciał się odchudzić. Czy mu się udało, dowiecie się z kart naszych „Wierszyków i zagadek”. Plastelinkowy świat kryje w sobie wiele niezwykłych postaci i zdarzeń. Zapraszamy do tej pełnej humoru krainy – uśmiech i niezapomniane wrażenia gwarantowane!

 

 

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.