Balsam dla Duszy na Boże Narodzenie

Balsam dla Duszy na Boże Narodzenie
Dom Wydawniczy Rebis przygotował dla czytelników specjalną bożonarodzeniową propozycję – książkę „Balsam dla Duszy na Boże Narodzenie” w specjalnej szacie graficznej z okolicznościową kartką świąteczną w środku
 
 
 
Publikacja ta trafia właśnie do księgarń w całej Polsce.
 
Ż y c z l i w o ś ć i troska kobiety, która przygotowuje wypełnione podarkami świąteczne paczki dla ludzi ze schroniska dla bezdomnych.
 
M i ł o ś ć, która pozwala przebaczać i nie pamiętać o złych chwilach.
 
W d z i ę c z n o ś ć, którą odczuwasz wobec tych, którzy pracują w Wigilię, dzięki czemu ty i twoja rodzina możecie przygotować takie święta, o jakich  zawsze marzyliście.
 
W i a r a dziecka, które ufa mocno w to, że Święty Mikołaj je znajdzie, niezależnie od tego, w jak trudnej sytuacji znalazła się jego rodzina.
 
Z a c h w y t towarzyszący oglądaniu świata przez pryzmat starego, zniszczonego żłóbka, którego widok wpisał się na zawsze w zakamarki twojego serca.
 
Wszystko to sprawia, że Święta Bożego Narodzenia są takie niezwykłe i wyjątkowe; dzięki temu zaczynamy pojmować im prawdziwe znaczenie świąt Bożego Narodzenia.

Mamy nadzieję, że lektura tej książki stanie się częścią twojej świątecznej tradycji, będzie natchnieniem dla twej duszy i ogrzeje twoje serce w te i każde następne Boże Narodzenie.

 

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.