"Podróże kulinarne Roberta Makłowicza. Smak Węgier" od dziś w księgarniach

"Podróże kulinarne Roberta Makłowicza. Smak Węgier" od dziś w księgarniach
Podróże kulinarne Roberta Makłowicza. Smak Węgier – już  17 listopada w księgarniach
 
logo   Podróże kulinarne Roberta Makłowicza. Smak Węgier
Robert Makłowicz

 

Dzisiaj na półki księgarskie trafiła najnowsza książka Roberta Makłowicza Podróże kulinarne Roberta Makłowicza. Smak Węgier. Jest to pierwsza książka z serii podróży Makłowicza. W przyszłym roku ukaże się część poświęcona kuchni austriackiej.
 
„Podróże kulinarne Roberta Makłowicza. Smak Węgier” powstały na podstawie program telewizyjnej Dwójki, który w wyjątkowy i niekonwencjonalny sposób łączy sztukę gotowania z pragnieniem podróżowania i poznawania kulturowych tajemnic różnych zakątków globu. Okraszony osobowością Roberta Makłowicza cieszy się do dziś ogromną popularnością nie tylko wśród koneserów kuchni, amatorów gotowania, ale przede wszystkim wśród osób ciekawych świata.
 
Makłowicz zabierał swoich widzów na kulinarne wędrówki w bardzo różne miejsca – od Doliny Chochołowskiej po Jamajkę. Gotował w basenie, na balkonie czy na warszawskim bazarze. Jednak zapytany o to, którą swoją podróż wspomina najlepiej, bez zastanowienia odpowiada: „Węgry, ze względu na jedzenie”.
 
Podróże kulinarne Roberta Makłowicza. Smak Węgier to książka, która pokazuje największe fascynacje autora, tak kulinarne, jak i podróżnicze. Makłowicz jest tu znakomitym przewodnikiem po węgierskiej krainie. Głównym elementem książki są oczywiście konkretne przepisy kulinarne oraz szczegółowe i smakowite opisy przygotowywania potraw. Na targu w Debreczynie ugotujemy kapustę nadziewaną po debreczyńsku, w przepięknym Egerze nauczymy się robić egerskie naleśniki, a na wzgórzach Badacsony upieczemy kurczaka po badaczońsku.
 
Serdecznie zachęcam Państwa do lektury książki Podróże kulinarne Roberta Makłowicza. Smak Węgier oraz do zaprezentowania tej książki czytelnikom. Osoby zainteresowane otrzymaniem egzemplarza recenzyjnego proszę o kontakt.
 
Aby uzyskać więcej informacji kliknij na okładkę. 

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.