Najnowsza część dzienników Adriana Mole´a w W.A.B.

Najnowsza część dzienników Adriana Mole´a w W.A.B.
Wydawnictwo W.A.B. poleca
lekturę kolejnej części dzienników Adriana Mole’a
„Adrian Mole i broń masowego rażenia”
pióra znakomitej pisarki
Sue Townsend
 
logo   Adrian Mole i broń masowego rażenia
Sue Townsend
Tomasz Tesznar

 
Adrian Mole ma trzydzieści cztery lata, gdy premier Blair w Izbie Gmin oświadcza, że Saddam Husajn posiada broń masowego rażenia i w ciągu czterdziestu pięciu minut jest w stanie zaatakować Cypr.
 
Adrian jest teraz właścicielem kawalerki na poddaszu, pracuje w antykwariacie, a w wolnych chwilach oddaje się lekturze ulubionych książek. Ma jednak powody do zmartwień. Nie może znaleźć mówcy na uroczysty obiad Koła Literackiego, wiek średni kojarzy mu się z chorobami przyzębia, a biuro podróży, w którym wykupił wakacje na Cyprze, nie zamierza zwrócić mu zaliczki z powodu zagrożenia bronią Saddama Husajna.
 
Najnowsza część dzienników Adriana Mole‘a, podobnie jak poprzednie książki z cyklu, błyskawicznie stała się bestsellerem!
 
Sue Townsend urodziła się w 1946 roku w Glenn Hills, w Leicester. W wieku piętnastu lat rzuciła szkołę; trzy lata później wyszła za mąż i urodziła pierwsze z czworga dzieci. Zanim dwadzieścia lat później wygrała konkurs Thames TV Bursary na sztukę telewizyjną, pracowała w wielu niskopłatnych zawodach, starając się utrzymać rodzinę. W połowie lat osiemdziesiątych książką Adrian Mole lat 13 i ¾. Sekretny dziennik rozpoczęła zawrotną karierę pisarską. Wyznania zakompleksionego nastolatka o wygórowanych ambicjach błyskawicznie stały się bestsellerem na całym świecie. Na ich podstawie powstał serial telewizyjny i radiowy oraz sztuka teatralna. Poza Sekretnym dziennikiem nakładem W.A.B. ukazały się: Adrian Mole. Męki dorastania (1984; W.A.B. 2004), Adrian Mole. Szczere wyznania (1989; W.A.B. 2005) oraz Adrian Mole. Czas cappuccino (1999; W.A.B. 2002). Niebawem także Adrian Mole. Na manowcach (1993).
 
Aby uzyskać więcej informacji kliknij na okładkę. 
Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.