IV Narciarskich Mistrzostw Polski Wydawców i Księgarzy

IV Narciarskich Mistrzostw Polski Wydawców i Księgarzy

Oddział PIK w Krakowie, podobnie jak w poprzednim roku, zamierza zorganizować IV Mistrzostwa Polski Wydawców i Księgarzy w Narciarstwie. Organizacja Mistrzostw zależy, podobnie jak w poprzednich latach, od ilości potwierdzonych zgłoszeń, wiąże się bowiem z dość dużymi kosztami.

Proponujemy:
1. Termin: 8-9 stycznia 2006 (niedziela-poniedziałek), przy czym jest możliwość przyjazdu dzień wcześniej (na cały weekend i zawody).
2. Miejsce: Kluszkowce koło Czorsztyna, góra Wdżar, trasa nr 1.
3. Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy Kinga w Czorsztynie, inne ośrodki w pobliżu lub we własnym zakresie.
4. Zawody: trasa nr 1 dostosowana jest do umiejętności każdego narciarza Trasa ma długości 1200 metrów, będą dwa przejazdy (suma czasów), organizuje zawody firma „Czorsztyn-Ski” (pomiar czasów, tablica świetlna, nagłośnienie, wydruk wyników, zabezpieczenie trasy, sędziowie itd.). Termin zawodów 9.01.2006 r.(poniedziałek) od 09:30 do późnego popołudnia.
5. Impreza towarzysząca: Mistrzostwa mają być również okazją do zabawy. W niedzielę, 8.01.2006 r. późnym popołudniem zaplanowana jest integracyjna biesiada „góralska”.
6. Koszt: W przypadku zgłoszenia się ok. 80 osób koszt na 1 uczestnika wyniesie:
a) Zawody:
– ok. 90 zł – dla członków PIK
– ok. 110 zł – dla osób nie będących członkami PIK
b) Impreza integracyjna w niedzielę:
– ok. 40 zł – dla członków PIK
– ok. 50 zł – dla  osób nie będących członkami PIK
c) Koszty, które trzeba będzie ponieść indywidualnie wyniosą orientacyjnie:
– ok. 30 zł/dziennie – wyżywienie całodzienne w Ośrodku Wypoczynkowym Kinga
– ok. 22 zł/ nocleg – w pokoju 3 osobowym (studio) lub 30 zł/nocleg – w pokoju 2 osobowym (studio) lub 55 zł/nocleg – w pokoju 2 osobowym (apartament). Koszt noclegów w innych ośrodkach podamy w odrębnym komunikacie do osób zainteresowanych.
d) Koszt dojazdu – we własnym zakresie.
7. Nagrody: mamy nadzieję, że nagrody ufundują sponsorzy, którzy są bardzo mile widziani. Jeszcze ich nie mamy – jeżeli ktoś pomoże ich znaleźć będziemy wdzięczni.
8. Promocja: Mamy nadzieję na 2-3 dni wspaniałej narciarskiej zabawy i atrakcyjne, w miłym towarzystwie góralskie imprezy.
Okolica jest piękna: Pieniny, zamki w Czorsztynie i Niedzicy, Krościenko, Szczawnica, w odległości kilku kilometrów przejście graniczne na Słowację (paszport!). Możliwy przelot samolotem nad Tatrami (lotnisko w Nowym Targu). Zawody zostaną rozegrane w poniedziałek ze względu na wzmożony ruch narciarski na stokach w soboty i niedziele. W bliskiej okolicy jest wiele tras narciarskich i można potrenować przed poniedziałkiem na trasie Mistrzostw lub w zupełnie innych miejscach. Szanowni Państwo, poprzednie Mistrzostwa udały się znakomicie. Relacje prasowe i zdjęcia znajdują się na stronie informacyjnej PIK. Zapraszamy na kolejne – jesteśmy przekonani, że czekają nas 2 lub 3 dni wspaniałej narciarskiej zabawy.
 
Zgłoszenia z dopiskiem „zawody narciarskie” i inną korespondencję prosimy kierować na adres:
Agnieszka Pietrzykowska-Braum, Targi w Krakowie Sp. z o.o. ul. Centralna 41 A; 31-586 Kraków e-mail: pietrzykowska@targi.krakow.pl
tel. 012/644 12 70 lub 509/496 638

REGULAMIN ZAWODÓW NARCIARSKICH WYDAWCÓW I KSIĘGARZY
1. Zawody narciarskie wydawców i księgarzy są imprezą towarzyska, organizowaną corocznie przez Polską Izbę Książki, pod warunkiem odpowiedniej liczby uczestników zgłoszonych na zasadach omówionych w pkt. 3. W przeddzień zawodów odbywa się ”biesiada góralska”.
2. Zawody mają na celu integrację środowiska branży wydawniczej.
3. Zgłoszenia i regulowanie płatności:
a) Zgłoszenia należy przesyłać na adres:
Targi w Krakowie Sp z o.o. ul. Centralna 41 A, 31 586 Kraków
lub e-mail: pietrzykowska@targi.krakow.pl
b) Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (100) zgłoszenia przyjmować będziemy w kolejności zgodnej z otrzymywanymi wpłatami na konto Targów w Krakowie S.A. z dopiskiem „zawody narciarskie”. ING Bank Śląski S.A. numer 82 1050 1445 1000 0022 9166 0138
c) Uczestnicy poprzednich Mistrzostw mają zagwarantowany udział w zawodach pod warunkiem zgłoszenia się i dokonania wpłaty w podanym terminie.
d) Termin zgłoszenia na zawody upływa w dniu 30.11.2005. W zgłoszeniach należy podać dane niezbędne do wystawienia faktury VAT
e) Wpłaty w wysokości 130 zł/osobę (koszt zawodów i imprezy – dla członków PIK) lub 160 zł/osobę (koszt zawodów i imprezy – dla osób nie będących członkami PIK) lub odpowiednio: 40 zł i 50 zł od osoby (uczestniczącej jedynie w ”biesiadzie góralskiej”) należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 09.12.2005. Po tym terminie organizator ma obowiązek powiadomić uczestników o przyjęciu zgłoszenia na zawody.
f) Brak wpłaty w tym terminie oznaczać będzie rezygnację.
g) Po terminie 14 dni przed datą zawodów odwołanie uczestnictwa nie pociąga skutków w postaci zwrotu nawet części wpłaty.
4. Organizacja zawodów:
a) Lista startowa będzie przygotowana na podstawie zgłoszeń.
b) Wydawanie numerów startowych i karnetów zjazdowych odbędzie się dla wszystkich równocześnie w dniu 09.01.2006 o godz. 9:00.
c) W ramach zawodów odbędą się: klasyfikacja indywidualna wśród kobiet i mężczyzn oraz zespołowa firm (zespół = minimum 3 osoby z tej samej firmy – właściciele lub pracownicy). Dopuszczalna jest dowolna ilość zespołów z jednej firmy, każda z osób może jednak być członkiem tylko jednego zespołu.
d) Warunkiem klasyfikacji jest ukończenie 2 przejazdów slalomu, wyznaczonego przez organizatorów zawodów
e) O kolejności decyduje suma z 2 przejazdów.

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.