Komunikat PIK

Komunikat PIK

KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ PREZENTACJĘ KSIĄŻKI W MEDIACH "PIK-owy Laur"

Polska Izba Książki ogłasza konkurs dla dziennikarzy na najciekawszą prezentację książki w mediach. Mamy nadzieję, że konkurs przyczyni się do podniesienia rangi książki w mediach, a tym samym wpłynie na zwiększenie zainteresowania nią społeczeństwa czyli wzrost czytelnictwa. Nagrody zostaną przyznane w 2 kategoriach:

1. "Najciekawsza Prezentacja Książki w Prasie" – pod uwagę zostaną wzięte publikacje poświęcone książkom ze wszystkich gazet codziennych, tygodników, dwutygodników i miesięczników.

2. "Najciekawsza Prezentacja Książki w Mediach Elektronicznych" – w tym wypadku oceniane będą programy radiowe, telewizyjne oraz portale poświęcone książkom lub kulturze.

W każdej z tych dwóch kategorii zostanie wyłoniony jeden laureat. Nagroda wynosi 10 000 zł i zostanie wypłacona w formie pokrycia kosztów imprezy związanej z książką (w Polsce lub za granicą), a towarzyszyć jej będzie statuetka PIKowego Lauru.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród kandydatur zgłoszonych przez członków PIK.

Pierwsza edycja konkursu będzie przeprowadzona za okres od 1.I.2004 do 30.XII.2004. Przyznanie pierwszych nagród – w maju 2005 roku.

Zapraszamy wszystkich dziennikarzy w medialne szranki do walki o zwycięstwo!

W załączniku znajdą Państwo regulamin konkursu.

Informacje: 
Biuro PIK 
Tel (0 22) 875 94 96/97 
e-mail: biuro@pik.org.pl 

 

 

Kategorie: Instytucje

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.