Informacja wydawnictwa "ADAM" na temat podręczników przejętych od "Muzy Szkolnej"

Informacja wydawnictwa "ADAM" na temat podręczników przejętych od "Muzy Szkolnej"

Od początku bieżącego roku kalendarzowego Oficyna Wydawniczo-Poligraficzna "ADAM" przejęła prawa do sprzedaży i publikacji dotychczas publikowanych w "Muzie Szkolnej" cykli: 
· "Apli-Papli" – dla sześciolatków, autorstwa Marii Lorek, 
· Historia i społeczeństwo "Przygoda z historią" (cykl dla szkół podstawowych), autorstwa Elżbiety i Jerzego Centkowskich, 
· Historia (cykl dla gimnazjum) autorstwa Andrzeja Syty i Lecha Chmiela z kartami pracy ucznia Zofii i Edwarda Serwów, 
· Geografia "Ziemia planetą życia" (cykl dla gimnazjum) autorstwa Barbary Golec, Marianny Nowak, Jana Kądziołki i Wojciecha Janickiego 

Zostaną one w bieżącym roku uzupełnione nowymi książkami. Dzięki temu ciągłość oferty zostanie w pełni zachowana. Wznowienia książek zakupionych od "Muzy Szkolnej" są już oznakowane logo Oficyny "Adam", zaś ich kontynuacje wydawane w nowej szacie graficznej.

Do chwili obecnej ukazały się: 
Komplet książek do nauki geografii dla klas 3 gimnazjum, poradniki metodyczne do historii (klasa 2 gimnazjum) oraz historii i społeczeństwa (klasa 6. szkoły podstawowej). Pozostałe pozycje, uzupełniające dotychczasowe cykle podręcznikowe ukazywać się będą sukcesywnie, do końca wakacji.

Księgarnie i hurtownie mogą w/w książki nabywać w Oficynie "Adam". Nadmieniamy, że cena publikacji przejętych od "Muzy Szkolnej: została utrzymana na poziomie ubiegłorocznym.

inf. nadesłana

Kategorie: Inne

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.