Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży

Wydawnictwo Prószyński Media poszukuje kandydata na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży

Twój zakres obowiązków

Utrzymanie i rozwijanie relacji biznesowych z nowymi i obecnymi Klientami Wydawnictwa

Kompleksowa obsługa sprzedaży kluczowych Klientów

Przygotowanie dopasowanych do potrzeb Klientów ofert handlowych

Organizowanie działań handlowo-promocyjnych u dystrybutorów

Kontrola stanu zapasów

Inicjowanie dodruków

Organizacja i udział w targach książki

Obsługa spotkań autorskich

Efektywna współpraca zarówno z Klientami jak i z zespołem

Kontrola działań promocyjnych w salonach sprzedaży

Nasze wymagania

Znajomość rynku książki – warunek konieczny

Dobra znajomość Excela i innych narzędzi z pakietu MS Office

Prawo jazdy kategorii C

Dokładność i systematyka wykonywanych zadań

Komunikatywność, otwartość na zmiany

Wysoki poziom odpowiedzialności

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie

pakiet medyczny

możliwości rozwoju

praca w jednym z największych wydawnictw w Polsce w zgranym, kreatywnym zespole

Aplikacje: praca@proszynskimedia.pl

Kategorie:

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wirtua/domains/wirtualnywydawca.pl/public_html/wp-content/themes/waszww-theme/includes/single/post-tags.php on line 4

O autorze